Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám gyorsan kigyúrni...

Hogyan tudnám gyorsan kigyúrni magam?

Figyelt kérdés

190 cm magas, vékony, 22éves srác vagyok. Szeretnék amolyan látványizmokat, h növeljem az önbizalmamat.

Tudna valaki egy edzésprogramot ajánlani(amit esetleg naponta csinálhatok) ?

Van két kézi súlyzóm (hozzá állítható súlyok) és egy ehhez : [link]

hasonló kondigépem (amivel mellizmot lehet erősíteni // nem tudom hogyan kéne megnevezni a szerkezetet).


előre is köszönöm a válaszokat !


2009. jún. 11. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de sehogy. Erre a kérdésre remélem sokan felhördülnek :)


Aki izmos, az évekig dolgozik rajta, hogy jól nézzen ki. Mindazonáltal sosem késő elkezdeni! A [link] találsz alapismereteket, edzésprogramokat. Bizony sokat kell először olvasni, aztán lehet csak megfogni a súlyzót és elkezdeni edzeni!

2009. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Te latvanyizmokat szeretnel? Mert? Szerinted hanyfajta izom letezik? Van latvanyizom, meg rendes izom is?? [link] Itt olvass el mindent legalabb 3szor es akkor mar lesz fogalmad az egesz gyurasrol.
2009. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fentiben teljesen igazad van és pontosítok : nem akarok body - builder izmokat, csak egyszerűen csinosabb akarok lenni. Azt szeretném, h kialakuljanak egyáltalán az izmaim.

Hátfájástól szenvedek néha és erre azt mondták, h a hátizmaim nem elég kifejlettek, h kell ezt az izomcsoportot erősíteni ?


elnézést a pontatlanságért, és köszönöm a választ !

2009. jún. 11. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Body builder izmokat hiába akarnál, az hosszú évek és sok kox munkája! :) Az oldalon találsz segítséget a hát és derék izmainak edzéséhez is.
2009. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállásod. Ahhoz hogy jól nézzél ki tényleg, -és ne csak úgy tűnjön hogy jól nézel ki, mert eljátszani bárki bármoit el tud- életmódot kell váltanod! Ehhez az első 2 hsz-ben megkaptál minden segítséget, de ehhez akaraterő kell, ha az nincs, akkor esélytelen vagy ebben a sportban!
2009. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha csak arar gondolsz hogy kicsit dobjon az alkatod a közerzeteden es nem igazan akarsz belemerülni nem kell mas csak megtanulnod jol edzeni es el fogsz erni valamilyes falyta izomnövekedest de nem lesz nagy szolam oda mar elkötelezettseg is kell gondolom tod mit kell eni enyi
2009. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából erre gondoltam, csak úgy néz ki nem sikerült a kérdést korrektül feltennem. viszont más úton de kaptam választ .. köszönöm
2009. jún. 12. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ilyen hozzáállással edz semmi nem látszik majd, az 100%
2009. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azt irtad,hogy vékony vagy akkor javasolnám neked,hogy hizzál olyan kőzepesre és aztán kezdj el komolyabban gyurni lehet creatin izomtőmegnővelő kapszulát is venni hozzá a kezdéshez segit de egyszerűen az is jo,hogy ha 3-4 nyers tojást megiszol és ráedzesz én is igy szoktam
2011. ápr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!