Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon hogyan tudnám jól...

Itthon hogyan tudnám jól kigyúrni magam minden szer nélkűl?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hülyegyerek:

Tömegnövelő = Protein (csirkében is ez van, a halban is, a túróban is, a tojásban is) + Szénhidrát (Kenyér, cukor, rizs) + esetleg kreatin (hús). Szerinted ezzel szétbaszod a májad, akkor toljál zsírt.

2011. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

megfontolandó.

egy minőségi tömenövelő (tápkiegészítő) gyakorlatilag azokat az anyagokat tartalmazza amit a normál táplálékok csak bontott, egyszerűrn felvehető tiszta formában.

De amúgy én sem szedek izomépítés céljából, és ami azt illeti szért felveszem bárkivel a harcot :)

az más kérdés hogy van olyan ember aki 3x felemel (mármint ha 3x ekkora lennék xD ) tehát nyers erőben elmaradok.. de mondjuk egy elefánttól is..

kérdés mi a célod? "sima" szálkás, jóféle izmokat hasonlóakkal felépíthetsz, hiszen kb. minden adott hozzá.

2011. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen alátudnám támasztani, hogy ezek kinyírják a májad...Egészségügyit tanultam és nem konkrétan a proteinre és a fehérjére gondolok...Egyik ismerősömnek (nemtudom milyen szert szedett) szétment a mája bőrkiütései lettek,folyamatosan fájt a mája.Leállt róla és lámlám semmi kiütés semmi fájdalom!Nem hegyomlás szeretnék lenni csak azért szép látható izmaim legyenek!
2011. jan. 27. 21:52
 14/19 A kérdező kommentje:
Proteinnel, fehérjével és a kreatinnal meg az amino-savval semmibajom!!Nem ezekre gondolok!
2011. jan. 27. 21:58
 15/19 A kérdező kommentje:
De még azokat sem szedem!!
2011. jan. 27. 21:59
 16/19 anonim ***** válasza:

dejó, nekem pont szép látható izmaim vannak :PPP

1. harcműv edzés (ajánlom magam)

2. otthon --> fekvő, felülés, gugolás, hátizom.

mindegyiket tudod variálni, különböző kar-, lábtartásokkal, és mindegyikből csinálhatsz 100-akat.

mondjuk 1-2 óra edzés alatt naponta.

bár ha én úgy alakul hogy este 11 körül tudok hasazni, 300 hasprés meredek padon sztem 20-30 perc alatt megvan, és az azért már látszik, és nem sok idő..

na hajrá!

2011. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Okéés köszi a választ :))
2011. jan. 27. 23:49
 18/19 A kérdező kommentje:
Ennyi elég is lesz :P de ha valaki tud még szívesen várom :P :))
2011. jan. 27. 23:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, h deca-zz, vagy danabolozz...
2011. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!