Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Methandienone 10mg vagy...

A Methandienone 10mg vagy Danabol szedésénél érdemes felmenni napi 4/szemig? Ha igen olyan 4-óránként bevehetek 1 szemet? Mert ha jól tudom a felezési ideje 3-óra kb.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

napi 4/szem leginkább nem jelent semmit, a 4 db/nap már értlmes.

felezési idő ~3 óra --> beveszed, van benned 1 adag, 3 óra múlva fél adag, 4 óra múlva majdnem fél adag és beveszed az új adagot ~~> lesz benned majd másfél adag (vagyis legyek pontos 1 1/3 adag) és 4 óra múlva küldenéd be a következőt ez elég durván hangzik, hisz le sem bomlik egy adag szteroid a testedben, már küldöd a következőt?Azt vágod hogy hormon hatású szerrel, szteroiddal *mérgezed!* a tested?

2011. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
általában fel szoktak menni addig, és tovább is. alapvetően nem szednék, de ha szedném maradnék 3-nál. én arra figyelnék, hogy edzés előtt és után amikor még pörög az anabolizmus akkor legyen benned. amire figyelj mindenképp: egy jó multivitamin, emellé B6 és B12, legalább 3g fehérje/testsúlykilogramm mert elegendő fehérje nélkül felesleges.
2011. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

már szedtem Methandienon-t piramisban napi 3-szemi mentem fel..akkor most is elég lenne a napi 3-om?

a fehérje + kaja rendben lesz megpróbálok minél kevesebb zsíros kaját bevinni hogy ne zsírosodjak be...

2011. jan. 28. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
a zsírosat mellőzd, mert ilyenkor a szervezet mindent beépít, és gondolom jól akarsz kinézni. ha minőségi kaja rendben lesz, pihenés vitamin megvan, edzés úgyszintén akkor elég lehet a három is. az is felpörget, de legalább kevesebbet kap a szervezeted a "jóból". mennyi szünet van a kettő kúra között?
2011. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szedtem és majd tavasszal megint akarok. Én napi 6 szemet nyomok és akkor már egy hét után rohadtul érzem a hatását. És a piramis nálam úgy néz ki, hogy:

1-2. nap 2 szem

3-4. nap 4 szem

5. naptól 6


Mellé meg májvédőt kell, bemész a patikába és kérsz, ha olyan az alkatod a patikus tudni fogja mi kell:)

2011. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első kúrát kb 3 hónapja csináltam szerinted még korai a másik?
2011. jan. 28. 17:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Májvédőt mellette felesleges mert csak nehezebben hat..előtte kell és utánna hogy kipucoljon és rendbe tegye a dolgokat..
2011. jan. 28. 17:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Két "kúra" között úgy tudom minimum annyi szünetet kell tartani amennyi maga a kúra volt..
2011. jan. 28. 18:07
 9/10 nagy artúr válasza:

1. nap 1 szem

2. nap 2 szem

3. nap 3 szem

4. nap 4 szem

5.naptól 4 szem a végéig! Reggel/délbe/délután/este

2012. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bustarhymes válasza:
En is ugy voltam vele ,hogy elotte vagy utana szedem majvedot azt most 88szem metha utan azt faj a majam ,felulni alig birok tehet majvedo mindenfelekeppen kell!!!!
2016. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!