Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova adjuk a steroidot?

Hova adjuk a steroidot?

Figyelt kérdés

Így egyszerűen, hogy megtalálja még akit érdekel. Én eddig a combomba adtam, oldalt valahol, az izom közepébe. Beszúrás után mindig visszaszívom, ha levegős akkor tuti, úgy tudom. Ha vér jön, újra kell bökni. Nem játék!

A kérdés igazából az, hogy hova adva fejti ki leginkább a hatását a készítmény?


2011. jan. 29. 19:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Senki nem tud olvasni... Tudom hova kell adni, jobban szúrok mint egy nővér. Azt látom hogy kérdeznem itt tényleg kár, pedig a másik kérdésemre jött pár értelmes ember is. Kivétel erősíti...
2011. jan. 30. 00:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Hatást tekintve majdnem mindegy, vállba ne add, mert, akkor nem tudsz edzeni, ha gáz van, segg környékére mehet, ott is izomba, ott max ülni nem fog menni.


Kérdező, jó, ha kreatin kúrákat nyomsz, meg minden sz@r, de valljuk be azért az nem nagy cucc... Mindenki csinálja, aki el akar valamit érni a sportban.

Viszont a szteroid nem játék, ha okosan használod, akkor segíthet, de, ha hülyén, nem vezeted fel, nem kezeled a mellékhatásokat, nem vezeted le, akkor többet árt, mint használ, illetve, ha a célod nem a versenyzés, akkor felesleges is.

2011. jan. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

leppurd! Ezek szerint hatás szempontjából mindegy, hova adom. Félreértettél, én nem szedek semmit, csak bökök és csak testosteront. Tudom, hogy nem játék, HCG levezetés is lesz a végén. Nem versenyzek, de rövid idő alatt kell felkészülnöm egy alkalmasságira és a tesztóval keményebben tudok edzeni.


Köszi, nyomom továbbra is combba! :)

2011. jan. 30. 09:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Én lehet hagynám a tesztót, gondolom nem vagy 30 közeli, sőt inkább 20 körül vagy, ha alkalmasságira készülsz.

Azt natural, normális kajával össze lehet hozni, a teszto termelésed pedig úgyis az egekben van.

De a te döntésed, csak majdnem felesleges így.

Csinálj egy jó kreatin kúrát.

Minőségi megfelelő mennyiségű protein + Glutamin + BCAA

Animal Pak napi 2

Edzés előtt mehet valami NO fokozó, de azzal 2 héttel a felmérés előtt leállnék, és csak a felmérés napján nyomnám újra, h hasson.

2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!