Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki kapott Nobel díjat magyarok...

Ki kapott Nobel díjat magyarok közül? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Légyszíves ha tudtok akkor segítsetek és írjátok le h ki kapott Nobeldíjat a magyar emberek közül.

A fizika tanárom adta fel ezta kérdést és haa nem tudok rá válaszolni akkor emg húz(buktat) ő nm a normális tanárok közé tartozik sztem.DE LÉGYSZÍVES SEGÍTSETEEK.

köszi előre is.:):D


2011. febr. 1. 13:52
 1/7 anonim válasza:

Fizikait?

Lénárd Fülöp, Wigner Jenô és Gábor Dénes.

2011. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

gogleba beírtam h magyar nóbel-díjasok és 1. találat

2011. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gyakor ***** válasza:
70%
Sztem te meg nem a normális diákok közé tartozol. Arra nem vagy képes, hogy google-ben rákeress a Nobel-díjas magyarokra és kiírsz egy ilyen kérdést a sport, mozgás témakörbe és még ennek fejében a tanár a nemnormális.
2011. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
2011. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gyakor johvan írtam kérdést a sportba azt nm léptem onnan ki most mit kell kötekedni?!

egyépként emg télleg nagyon köszi mindenkinek h segített.

2011. febr. 1. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is rád férne, hogy évet ismételj. Aki egy ilyen alapvető információ megszerzésére sem képes, és még a kérdést se képes normális helyre feltenni, annak még szüksége van némi érésre...


És mindezek tetejébe, amikor a tanár ad egy ilyen dedós mentőkérdést, még közlöd, hogy nem normális... Inkább tennéd össze minden kezed-lábad-ujjad, hogy lehetőséget ad javítani... Pláne ilyen irtóztatóan egyszerű lehetőséget...


Nálunk az elektro tanár adott egy olyan ellenállás hálózatot, hogy ketté állt a füle tőle a diáknak, ha javítani akartál...

2011. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyakor ***** válasza:
Nem kötekedtem, csak elmondtam a véleményem. Nehogy már neked álljon feljebb, mikor ott ülsz a gép előtt és arra nem vagy hajlandó, hogy bepötyögj valamelyik keresőoldalba 3-4 szót. Arra azért kíváncsi lennék, hogy hányadikos vagy, meg a nyelvtan tanárod sem tudom hogyan engedhet át ilyen helyesírással.
2011. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!