Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A magyarok miért nem szoktak...

A magyarok miért nem szoktak futni a városban?

Figyelt kérdés
múlt hónapban voltunk angliában. ausztrián, németországon és franciaországon keresztül mentünk busszal és szemet szúrt egy idő után h milyen sok ember fut a bel és a külvárosokban. angliában még esőben is. mióta hazaértünk figyeltem az embereket és alig láttam 1-2-t akik futottak, miért lehet ez?
2011. jún. 24. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
lefutnak a Margit szigetre mind
2011. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mert a városokban füst van és büdös. Ha futsz, több levegőt igényel a tested, több szutykot tüdőzöl le.
2011. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenki úgy gondolkodik, hogy más se fut, és cikinek éreznék elkezdeni.:D
2011. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
minek fussak a városban mikor van sportpálya , vagy liget ahol lehet futni? -.-
2011. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó, de akkor külföldön miért futnak annyian?
2011. jún. 24. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
mer magyarországon hülyének nézik azt aki sportol, de amikor este 8-kor, mindenki a meki előtt rohasztja a seggét, az qrvára elfogadott dolog
2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már megint kiütközik a magyar kultúraxD
2011. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dymo ***** válasza:
aszfalton szerintem ritka szar futni,meg az az igazi,amikor a város jó kis füstös,szennyezett levegőjét szívod magadba futás közben :D
2011. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de csak Budán. Itt jobb a levegő, több a szép környék, kevesebb a kocsi és simább a talaj.
2011. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Budám lakom, itt a környéken szoktak futni, én mondjuk elég ritkán, mert utálok betonon futni, megfájdul a térdem, inkább elmegyek az erdőbe vagy a Margitszigetre, ott pl. elég sokan vannak. :)
2011. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!