Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jónak találjátok ezt az a kis...

Jónak találjátok ezt az a kis edzést?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sSby1UUhyts


egy 5kg sulyzoval vegigcsinaln(bar valahol mar nem birom azt a tempot,meg kell alnom egy kicsit pihenni).

21/f


2011. febr. 2. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
21 éves Férfi létedre ne akarj ilyenekkel bohóckodni(ha mozgáskorlátozott, vagy beteg vagy, elnézést kérek)! Mit szeretnél elérni? Izmosodni? Akkor adok normális linket meg tanácsot neked nagyon szívesen!
2011. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ezen krva nagyot röhögtem xd

most komolyan ettől mégis mia lófszt akarsz?

2011. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

izmosodni:)

Ha tudsz akkor szivesen varom a linked


Hat figyi,nem vagyok hülye és én is felfogom,hogy ez nem nagy eresztés..és egy fitnes edzéshez csak bemelegítés.


De van pl.:amikor a vállmagaságban tartsa a sulyokat es nyomja a feje fole....na azt nem birom,amikor elorehajol es osszezarja - a kezet a feje,mellkasa allat majd felemeli vallmagasaba "tárogat dontott testartasban"....ezek szerint a vállam nagyon gyenge.(5kg nal ezt nem tudja)


Nem vagyok vekony,3-5 kilo sulyfelesleg van rajtam es nem is vagyok eros.

Fekvotamaszozni szoktam. Amikor valamennyire lett kondim meg nyaron 30-al birtam nyomni. Es ossze vissza 100-150-200 at szoktam csinalni.

Most mar csak 10 sevel birom 30sec pihenovel igy megscinalok 100,150-et osszesen (10*10-et)

Ha nagyonbb szunettel 2-2,5-3 percessel birom 20-at.


Ezeket csak azert irtam,hogy kb tudjatok mit "birok".

Koszonom elore is a valaszt

2011. febr. 2. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kezdésnek jó lesz heti 3-szor,akkora súllyal dolgozz hogy végig tudd csinálni helyesen az összes sorozatot!

2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Végre valmi rendszer lessz benne :)

2011. febr. 2. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ettől ne várj sokat konzervval végzett tárogatás nem a legjobb modszer az izmosodásra ha már csak az elejét nézzük :D Tessék még egy kezdő testépítő edzésterv:

http://www.youtube.com/watch?v=3_tZsM6Zybc

Itt látod is hogy hogyan kell helyesen végrehajtani a gyakorlatokat!

2011. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

irány az edzőterem!

ott találsz személyi edzőt majd ő beavat az egészbe addig is olvasgasd a bodybuilder meg ieneket...

2011. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!