Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel folyadékkal ihatnám meg...

Mivel folyadékkal ihatnám meg a fehérjeport a vízen kívül?

Figyelt kérdés

Tejjel elvileg nem szabadna meginni, mert kevésbé hasznosul, vízzel elkeverve pedig megfosat.


Túl drága ahhoz a cucc, hogy kísérletezek,,megoldásra lenne szükségen, milyen folyadékkal célszerű még inni?


2011. febr. 2. 21:00
1 2
 1/12 Da puta madre ***** válasza:
Alacsony zsírtartalmú tejben próbáld akkor, ha megfosat. Valószínűleg nem azért fosol tőle, mert vízzel iszod, hanem nem szoktattad a szervezetedet hozzá. Nem kell egyből 2-3 adagot inni, hanem kevesebbel kezdve, és szépen lassan emelve a kívánt mennyiségre az adagot. Így hozzászoksz, és elkerülhetőek a gondok.
2011. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Da puta madre ***** válasza:
Nem vagy laktóz érzékeny? Különben? Attól is lehet.
2011. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tejjel összekeverve semmi gond nem akad, nagyon ízletes.


Vízzel viszont abszolút ne megy, régebben tömegnövelőt is szedtem és ugyanez volt a helyzet.

2011. febr. 2. 21:11
 4/12 power95 ***** válasza:
Én is olvastam arról, hogy kevésbé oldódik fel tejben a fehérjepor,de nekem sokan azt mondták, hogy ez nem igaz, amúgy is a tejben is van fehérje, ha jól tudom 1dl-ben 3 gramm kb szóval tejjel szerintem még hasznosabb is,igaz a tej eléggé zsíros.Én vízzel nem tudom meg inni nem tudom te, hogy csinálod de nekem hányingerem van tőle... :-)
2011. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ugyanolyan hatású tejjel mint vízzel. Tejjel finom, vízzel pocsék. Egyszer próbáltam és fúj. Alacsony zsírtartalmú tejjel megiszod és kész. Semmit nem befolyásol a tej.
2011. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha én kihagyok egy hónapot, akkor az első egy két adagtól nekem is megy a hasam
2011. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ugyanaz a hatás, tejcukor, tejzsír, stb mind rontják a protein felszívódását.


[link]

2011. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Da puta madre ***** válasza:
Bizony, leppurdnak igaza van, ezek befolyásolják. ízlések, és pofonok, én vízzel iszom, és semmi bajom, és nem fúj.
2011. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbál kevés vízzel inni.2-3dl víz elég.

Sok vízzel tényleg sz@r.

2011. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Am én vízzel szeretem, valamelyik nap nem vittem a terembe magammal, és ott véletlen tejeset adtak, hát elég csömör volt...
2011. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!