Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját edzőterem. Szerintetek...

Saját edzőterem. Szerintetek minden megvan benne a megfelelő izomépítéshez? (lent)

Figyelt kérdés
Fekvenyomó pad,döntött pad,lehúzó csiga,alső csiga,Scott pad,Negatív haspad,qrva jó mechanikájú T-rúd,Combhajlító,Combfeszítő,Guggoló állvány,Francia rúd,egyenes rudak,kézisúlyzók,tárcsák.Minden kézzel lett vágva és összeheggesztve,kárpitozás is.
2011. febr. 3. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A te termed?Irigyellek.Életem álma egy saját terem.:( Testépítő-edző szakon tanulok és nagyon szeretnék valamikor egy edzőtermet csak sajna keret nincs rá :s

Amúgy jól hangzik, fotód nincs?27/N

2011. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Talán a kardio gépek hiányoznak csak.Be kellene szerezni futópadot, lépcsőzőgépet, ellipszis trénereket és tökéletes:) Pár polifoam, bordásfal is jó ha van.
2011. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Klafa,de én azért beakasztanék még egy 40 kilós boxzsákot:).
2011. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs fotóm,de majd később csinálok.Hát nekünk se lett volna pénz rá,de volt egy csomó jó kis vasunk,és gondoltam hogy minek fizessek terembérletet,mikor összelehet hozni egy ilyen jó kis termet ingyen.Egy haverommal csináltuk meg az egészet,ő heggesztett,én felvágtam+ kárpitmunka.A tárcsák mind öntöttvasak,a rudakat is mi vágtuk,és tettünk rá csavarokat stb.
2011. febr. 3. 19:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát én inkább a szabadban csinálom a kardió edzést:) boxzsák fölösleges nekem,nem szoktam boxolni:D
2011. febr. 3. 19:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Lábtoló még nem árt, Smith keret, erőkeret, tolóckodó, húzódzkodó ... És tükör :D
2011. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem üzemeltetni is akarod, azért javasoltam a kardiógépeket.:) A szabadban futásnál nincs jobb, bár én őrült vagyok, legjobban éjjel szeretek futni és /vagy szakadó esőben/hóban :))) Hol van a termed?:D (első voltam)
2011. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy erdélyi kis faluban:-)
2011. febr. 4. 10:41
 9/17 A kérdező kommentje:
Tükör van,húzódzkodó házon kívül van:))
2011. febr. 4. 10:41
 10/17 anonim ***** válasza:
A fene, az messze van Pesttől :)))) Pedig megnézném szívesen :D
2011. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!