Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját edzőterem. Szerintetek...

Saját edzőterem. Szerintetek minden megvan benne a megfelelő izomépítéshez? (lent)

Figyelt kérdés
Fekvenyomó pad,döntött pad,lehúzó csiga,alső csiga,Scott pad,Negatív haspad,qrva jó mechanikájú T-rúd,Combhajlító,Combfeszítő,Guggoló állvány,Francia rúd,egyenes rudak,kézisúlyzók,tárcsák.Minden kézzel lett vágva és összeheggesztve,kárpitozás is.
2011. febr. 3. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na végre egy hasonló elvetemül futóbolond, mint én, Kedves Első Válaszoló! :D Minél zordabb az idő, annál szívesebben futok, egyrészt szimplán jó poénnak találom, másrészt annál inkább úgy érzem, hogy kemény körülmények között edződhetek csak igazán keményre.

Erdély gyönyörű hely, akár el is mehetnél megnézni azt az edzőtermet, utána is lesz bőven látnivalód. :)

Kedves Kérdező, gratulálok, le a kalappal! Remekül dolgozhattatok, nagyon nagy ügyességre és találékonyságra vall egy ilyen felszerelést házilag megcsinálni, minden elismerésem!

Mondjuk ez csakis a testépítők Mekkája (de nektek nagyon! :D), én a minimalista edzés híve vagyok, minél szimplább és szegényesebb a felszerelés, én annál jobban érzem magam egy teremben. :)

2011. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,én szintén így vagyok vele,elég kevés cucc van benne,de jól megvagyunk pár barátommal:-)
2011. febr. 6. 16:54
 13/17 anonim ***** válasza:

Kevés cucc? :D Számomra a kevés cucc annyit jelent, hogy egy fekvenyomópad, egy guggolóállvány, egy húzódzkodórúd, egy tolódzkodókorlát meg esetleg egy terhelhető öv. A Ti termetek ehhez képest Globo Gym! :)

De örülök, hogy jól edzetek a barátaiddal, csak így tovább! :)

2011. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 6. 17:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Stomp Dániel!


Első vagyok :)

Köszönöm a hsz-t, nekem is jó, ha magamhoz hasonlóval találkozok, a legtöbb ember úgy néz rám miatta, mint egy őrültre :D Hát igen, ha edzésről van szó fanatikus vagyok :))) Egyszer majd megfogadom a tanácsodat és megnézem Erdélyt.(Vagy kifutok oda) :)))))))))))))

2011. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek a Kérdezőtől az offolásért!


Kedves Válaszoló, számomra is hasonló az öröm. :) Erdély tényleg gyönyörű, még akkor is megérné kimenni, ha csak futva lenne megközelíthető. :)

2011. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Neked elnézek mindent:-) úgyis már túl sokat segítettél más kérdésnél is:D
2011. febr. 7. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!