Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Budapesten érdekelne,...

Offthewall kérdése:

Üdv! Budapesten érdekelne, hogy milyen edzőterem, edző, klub stb. foglalkozik kifejezetten keményvonalasabb junior testépítéssel, erőemeléssel? 15/F

Figyelt kérdés
Jelenleg még elég ramaty vagyok, mivel kb. 45-50 kilót nyomok pl. fekve, segítő nélkül, edzőtárssal(a segítőm gyenge és kb csak 2-2 újja van a rúdomon, úgyhogy ez valami pszichológiai dolog lehet) 60 is megy kb. Tehát még elég ramaty vagyok viszont komolyan veszem gyakran járok le, eleget alszok, no cigi, no pia, precíz táplálkozás/diéta, megfelelő kiegészítő használatra törekszem, nem sajnálom kajára és kiegre a pénzt(pedig nem vagyunk milliárdosok mielőtt valaki...) Tehát leginkább az érdekelne, merre induljak el ha célom(nem, nem gyerekes álom) a végletekig feszegetni a natural testépítést.(van 1-2 verseny szintű natural fizikum, akiknek nagyon jó a genetikája, de nyilván nem ők nyerik a nagyobb profi versenyeket, nem arról van szó) szóval hogy érhetnék a nyomdokaikba, hogy szárnyalhatnám túl őket :) Persze, alázatosan, normális hozzáállással valahogy csapódjak hozzá pl. Vörös Zolihoz, és emiatt költözzek le Buda(pest)ról/ről na ilyesmi nem játszik :DD Iránymutatást kérnék, hogy készülhetek az egészre a legtudatosabban, kivel stb. tehát elsődlegesen bodyzni szeretnék, de indulni mellette pl. Brutal Challengeken, Scitec raw fekvenyomó versenyeken, stb. még ha nem is döntök világrekordot de a lehető legjobbat hozni ki magamból natur) valaki tudna segíteni?:D 3. kerben vagyok, de megpróbálnám alárendelni a dolgokat ha kell a budapesti utazgatásnak ha ez kell.
2011. aug. 23. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vörös Zoli Ausztriában van. Kathy Béla Debrecenben...


így első gondolatom a Fitness 2000


Település Budapest

Irányítószám 1203

Cím Serény u. 2.

2011. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja bocs a kerületet nem néztem. elvileg a 2. kerben van a Gylda Max, és a Spárta, a 3. kerben pedig a Gold's Gym.
2011. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy ha a Spártába mész, még a BBTV-be is bekerülhetsz:D Bunny sűrűn szokott ott forgatni
2011. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2011. aug. 23. 06:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Raw erőemelő akarsz lenni vagy testépítő? Naturálban nincs verseny szintű fizikum, felejtsd el. Profi versenyeket nem nyernek :D:D jóvicc, amatőr versenyeket se nyernek. Keményvonalas testépítéssel ott foglalkozol ahol akarsz, nem kell hozzá klub meg semmi. Egy edző kell meg kox és qrva sok pénz.
2011. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

edzeni kéne, kiskuki, mer ciki, ha üres rúddal nyomsz raw versenyen...


XD

2011. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Hányadik ker.? Jó lenne tudni a bővebb infok miatt..

Amúgy van egy csomó nagy terem és szinte mindben vannak atom állat emberek. A fitness 200, a vida fitness, gold gym. elég jó helyek, bár én jobban preferálom a "wellnesses" edzést, de az én vagyok!:D

2011. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

még mindig 3 ker, kolosy tér-lajos utca környék.

amúgy meg a koxos válaszokkal kiméljetek, nem azt mondtam, hogy mr. olympia akarok lenni és 100 kilóval dönteni meg a Scitec Raw rekordot.

vannak kiváló(nem jó, kiváló) natural fizikumok pl. Illés Norbert, Hőhn Lajos, meg lehetne sorolni. egyébként pont nem a te problémád(lenne) ha üres rúddal nyomnék fekve. Szóval a mindenáron szuris válaszokkal kiméljetek, én azt kérdeztem hogy azon túl mi lenne a legjobb út ahhoz, hogy minél profibb szinten nyomhassam majd. Szeretnék Kathi Béla, stb. szintű arcoktól tanulni.

2011. aug. 23. 15:52
 9/11 A kérdező kommentje:
és nagyon köszönöm az üres rudason kívüli válaszokat, segítettek sokat :) Az f2000n, spárta gym-en, gildán már gondolkoztam de a gilda az inkább ilyen kardiós-csajozós helynek tűnik, lehet majd átmegyek a spártába, és ott próbálok ellesni 1-2 fortélyt, jobb esetbe találni 1 normális edzőt :D
2011. aug. 23. 16:02
 10/11 A kérdező kommentje:
jöhetnek még azért válaszok ha van hozzáfűzni való, köszönöm szépen.
2011. aug. 23. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!