Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19 évesen, hogy kell ezt...

19 évesen, hogy kell ezt csinálni 6 edzés mellet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igen gyakori kérdéssel fordulok hozzátok, de úgy gondolom hogy ezt tényleg egyénre kell szabni, ennek érdekében sok információt megadok.10 éve sportolok rendszeresen, de egy márciusi műtét miatt majd' 11 hónapot kellet teljesen kihagynom. A régi sportot már nem lenne értelme folytatni ezért elkezdtem 1 hónapja heti 3x terembe járni, és emelett hetente 3x floorballozok. Ez idő alatt fogytam 8 kilót.19 éves fiú 92 kiló vagyok a BMI-m 28.7. szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy mit vigyek be további fogyáshoz, jelentős izomveszteség nélkül. Milyen kiegészítőt szedjek, vagy esetleg miylen gyakorlatokat csináljak. Előre is köszönöm.
2011. febr. 4. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!