Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ált. Edzek 2...

Miért van, hogy ált. Edzek 2 héten keresztül keményen? (Kettlebell, futás, húzódzkodás) utánna meg 1 hétre leállok és nincs kedvem semmit csinálni. Aztán kezdődik újra a 2hét edzés mert attól tartok, hogy eltunyulok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3 havonta tartok egy hét szünetet. Mindig várom az edzésnapokat, pihenőnapokon is jó érzés érezni, hogy tegnap faszán dolgoztam. Tehát minden rendben.

Aztán jön az a bizonyos egy hét szünet, és teljesen elveszi a lendületet ami bennem van. Visszatérés után 3-4 edzést rendesen kényszernek érzem, kedvtelenül csinálom.

Nem tudom mi ennek az oka, talán néha jobb lenne ha a lustaság fájna..;)

Függetlenül az "edzéstervedtől" én azt mondom, ne állj meg minden két hét után egy hétre!

2011. aug. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kedvetlenség, erőtlenség lehet a túledzés jele is. Megvan az edzések közti megfelelő pihenőidő?
2011. aug. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!