Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthon is elvégezhető...

Milyen otthon is elvégezhető gyakorlatokat tudtok ajánlani mellizomra, ill. hasfalra?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kicsit gyúrni de nem tudom milyen gyakorlatokat végezzek.
2009. febr. 8. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:
kimaradt, hogy 15/F
2009. febr. 8. 20:48
 2/4 anonim válasza:
100%
Mellizomhoz leginkább a fekvőtámaszt ajánlanám,gép nem kell hozzá,és h milyen szélességben teszed a kezeidet az adja meg h vállra,vagy mellre megy az izom, hasra meg egyértelmű:felülés,szép sorozatosan,nem baj ha keveset csinálsz...30-30 darabot,csak folyamatos legyen minden nap ez a lényeg.De ha komolyan gondolod ,akkor csak 17-18 évesen kezd el súlyzózni ,de akkor is szer nélkül!
2009. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kössz szépen a választ!
2009. febr. 9. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
hj hat a mellet több fele kepen is lehet edzeni nem beszelünk felsö also es közepsö mellröl hiszen nincs csak egy izom de igy megis könyebb elmagyrazni tehat ha szimplan fekvötamaszt csinalsz akor mindig ügyelj ara hogy jo szelesen csinald mert annal obban huz melre es ha lehet a kezed a valladal egy vonalban legyen ez edzi az egesz mellet ha elvan maradva a felsö melled akor tedd fel a labad valahova hogy a hatso testreszed ffelyebb legyen mind az also ha az also melled van elmaradva akkk pedig a felsö tested legyen felyebb mint az also hasra en hasprest ajanlanek es szerintem szegyel feherjet minden keppen de masra meg nincs szükseged de ne feledd nem helyetesiti semi sem a jo etkezest meg a legdragabb protein sem hus rizs zöldsegek meg ha van kereted vitamin tabit is vehetsz igy el leszel egy ketö evig ha mar tetel valami izmot magadra akk erdemes tömegnövelöt vitamint es kreatinnal szorakozni remelem segitettem csa
2009. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!