Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha én izomnöveléssel szeretnék...

Ha én izomnöveléssel szeretnék foglalkozni otthon milyen gyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
most 23 éves 185 magas 73 kg vagyok mozgásból nincs hiányom egész nap , nos sportos testalkatú vagyok a lényeg . ugy hogy nem mondhatom kezdőnek magam szeretnék még kicsit edzeni és kitartásom is van hozzá.
2011. aug. 19. 21:42
 1/5 oyeacch ***** válasza:
Otthon eszközök nélkül mindent tudsz növelni, csak izmot nem, jobb ha lefogadod.
2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nos eddig is sikerült, természetes táplálék kiegészitőt is fogyasztok nos ép most is izomlázam van egy kicsi de kösz a választ de ez nem igaz . mert én nekem olyan a munkám hogy egész nap tonnákat pakolok .. 45 kg nem emelek többet egyszere csak ezt megszoktam az évek allat.
2011. aug. 19. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Húúú b@zdmeg! Nos te nem tudsz fogalmazni. Nos ha tonnákat pakolsz és nem lettél sokkal izmosabb, akkor rájöhettél, hogy nem az emelgetéstől leszel izmos, nos.

Ha eddig nem foglalkoztál "izomnöveléssel", akkor nyugodtan hívhatod magad kezdőnek, mert az vagy.

Mi az a természetes táplálék kiegészítő? Miből gondolod hogy az izomláz=izomnövekedés?

Nem vagy tisztába a dolgokkal.

2011. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ráffájel ***** válasza:
Nos szerintem legózz inkább.
2011. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

[link]

jó olvasást

2011. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!