Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Béres Alexandra Dvd-re kezdtem...

Béres Alexandra Dvd-re kezdtem tornázni. Térdem nagyon fáj. Lehet ettől?

Figyelt kérdés

Nem izomláz, hanem konkrét fájdalom a térdnél, gondolom az ugynevezett "kitörésektől"

Magától elmúlik?


2011. febr. 12. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

A térd ízületed túlerőltetted,pihentesd amíg elmúlik a fájdalom.

A ritmust nem muszáj felvenned,elég ha a mozgásformát megtanulod.Minden edzés előtt fontos az alapos bemelegítés.Kemény talajon ne ugrálj.

2011. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért kattintottam rá erre a kérdésre, hogy leírjam, hogy a kitörés simán okozhat ilyesmiket..

Azt ajánlom, hogy ne erőltesd és ne várd ,hogy majd elmúlik, vagy enyhül, ha mindig terheled.

Várd meg míg elmúlik addig hagyd ki a kitöréseket és szerezz be egy gyógyboltból valami fáslit vagy kötést hasonlót ami tartja a térdedet.. Ha azzal is fájdalmat érzel akkor porcerősítő.. Ha úgy is akkor felejtős a dolog.. Nekem a bokám fáj belül a szökdeléstől.. Azzal sem tudok egyebet csinálni, mint megbarátkozni vele.

2011. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
én is térdfájós voltam régebben és nekem edzőm javasolt néhány boka és térd "erősítő" gyakorlatot.. valószínű azért fáj a térded mert eddig nem terhelted ennyire vagy ilyen formában.. semmi képpen ne hagyd abba a tornát csak csinálj kevesebbet... én fásliztam meg térdszorítótt használtam azzal is jobb lett.:)
2011. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

2011. febr. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!