Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tud szabályos...

Ha valaki nem tud szabályos fekvőtámaszt csinálni az hogyan mellezzen otthon?

Figyelt kérdés
nem járok konditerembe otthon edzem magam, görbe a hátam nem púpos hanem ilyen pici s alakú a hasam elöl van mind1 nem ez a lényeg aztmondják rosszul csinálom a fekvőt de nem tudom máshogy mert ugye gerinc görbe amugy megcsinálok 50et is, tehát akkor mit csináljak hogy nőjjön a mellizmom?
2011. febr. 14. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass alapismereteket,tedd rendbe a kajád és go konditerem mindenre edzeni.
2011. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jártam konditerembe amég volt cash most válság van az alapismereteket vágom
2011. febr. 14. 22:14
 3/4 bix ***** válasza:

hmm a mellizom nem nagyon segítene tartást javítani, ha nem nyújtod a végén rendesen le akkor még befele is húzhatja a vállat, ami további gondokat okozna.


egyébként meg szűken kell fekvőzni érjen össze a két hüvelyk és mutato ujjad, és úgy nyomd, illetve én kombinálnám extrém szélessel is. a széles állásnál jóval kinnebb tolt alkarral.


egyébként meg go konditerem tényleg, mert sokkal többet érsz el vele.

2011. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Da puta madre ***** válasza:
A hasa mindenkinek elől van, a gerinc pedig mindenkinek dupla s alakú. A többit meg már leírták. Legtöbb hiba fekvőtámasz közben: Kinyomod felfelé a segged, csak a nyakadat nyújtogatod, hullámzik a tested, vagy csak a csípődet nyomkodod le-fel. Ezekre figyelj oda!
2011. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!