Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő, fehérje, aminosav...

Tömegnövelő, fehérje, aminosav tabletta? Ha nem szedem majd (1éve szedem) Tényleg úgymond vissza esik a testméretem, összemegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az izom akkor épül le ha nem használják/nem kap elég tápanyagot.Ha elveszed a kiegészitőket,de beviszed a hiányt szilárd ételből,akkor nem bomlik le.De ha nem pótolod,akkor elkezd leépülni.
2011. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ....Napi kb olyan 150g fehérjét viszekbe és megint 100g tömegnövelőt...Ezek szerintem nem oylan óriás mennyiségek...
2011. febr. 15. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem,ezzel még megmarad.150g fehérje tartásra elég,bár függ attól is,hogy hány kg vagy.
2011. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok 1 nagy állat,de sovány sem.72kg
2011. febr. 15. 14:54
 5/6 bix ***** válasza:
72 gilóval 144 gramm fehérje alá ha nem mész, és szénhidrátból se veszel vissza nagyot, akkor még jó leszel, sőt növögetni is tudsz akár. 144 alá ha lemész akkor lehetnek gondok
2011. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a kiegészítőket hagyod el,nem fogsz összeesni nyugi,mert a lényeg a normál kaján van,és a rendszeres edzésen.a kiegészítők csak adnak egy pluszt.
2011. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!