Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni Scitec Nutriti...

Szeretnék venni Scitec Nutrition Mass 20 tömegnövelőt,1400g-os kiszerelésben, de láttam, hogy a sima Mass 2200g-osban 500 forinttal olcsóbb, de ennek nincsen kreatin tartalma. Melyiket ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az a pálya hogy a normális tömegnövelő a volumass 35-nél kezdődik! Ha kevés a lóvé vegyél power proteint és hozzá ch-nak maltodextrin-t!
2011. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! 100% whey delite+maltodextrin? egy turmixba 30g fehér 60g maltodextrin? Hol tudom beszerezni a maltot? Scitec honlapján nem találtam,az üzletükben pedig nem hiszem hogy van.
2011. febr. 16. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lejjebb görgetsz az oldalon ott az adagolás is a kérdéseknél!
2011. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem meg a mass 20 az egy kiváló tömegnövelő!!!! kezdő tömegeléshez természetesen! nemvagyok kezdő testépitő és kiprobálat már nagyon sok mindent de tapasztalatom szerinte ráma vol.35 több zsirt mint izmot hozott! én a a mai napig a mass20 használom hozá ami még kel ... szerintem jo kis anyag!
2011. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!