Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel javíthatnék rajta?

Mivel javíthatnék rajta?

Figyelt kérdés
Tehát most 78 kg vagyok (178 cm), 57 kg-ról indultam. A problémám az, hogy a karom nem széles, vagyis szemből vékonynak néz ki. Mondták, hogy majd tömeggel szélesedni is fog, de nem nagyon akar, pedig azért már pakoltam magamra némi tömeget. (a csúcsosságával nincs baj). Milyen gyakorlatot kéne végeznem (ha van egyáltalán)?
2011. febr. 16. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis ugyanazt, mint eddig, tovább növelve a tömeget. Ez inkább a genetikán múlik, ha olyan az alkatod, hogy inkább csúcsosodva nő az izmod, akkor ez továbbra is csak így lesz. Viszont szerintem semmi okod csüggedni, a legtöbben pont azon sopánkodnak, hogy csak nagy, topa, széles a karuk, viszont képtelenek csúcsosítani, szóval nagyon is jól jártál az alkatoddal. Izmosíts tovább, és gratulálok ahhoz, amit eddig elértél, remek teljesítmény húsz kilót felszedni!
2011. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor folytatom, amit eddig.
2011. febr. 17. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!