Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősport csepel szigeten?

Küzdősport csepel szigeten?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most szeretnék valami küzdö sportot keresni ami rendesen meg mozgat és valamilyen önvédelmet is tanulhatok. Miket tudtok ajánlani itt a csepelszigeten halásztelek környékén? menyibe kerül? semmmien küzdö sporti elö életem sincs. sima box nem érdekel mertott csak kézel lehet ütni.
2011. febr. 17. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, rengeteg féle küzdősport van, próbálj ki néhányat, és azután döntsd el, hogy melyik illik az alkatodhoz. (mert hát van akinek a judo, másnak a muay thai, megint másnak a taekwondo fekszik) Ha önvédelemre kell, akkor lehet, hogy egy harcművészet jobb választás lenne. Lehet, hogy több idő elsajátítani, de idővel hatásosabb is tud lenni. Ha edzést keresel, akkor ajánlom a google-t. De amúgy meg, könyörgöm, 17 éves vagy, találd már egy kicsit fel magad! Tényleg annyira megerőltető lenne elszállni egy buszra, és utazni kicsit egy edzésért? Ha komolyan el akarnád kezdeni, akkor a távolság nem lenne akadály. Ne csak azért ne válasz valamit, mert nincs egy köpésre a házadtól már bocs. -.-

Na mind1, ha semmit sem konyítasz a küzdősportokhoz, és a harcművészetekhez, akkor tessék, böngészd ezt:

[link]

És ha ennyire nem megy az edzéskeresés, akkor tessék:

[link]


[link]


[link]

2011. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok e-véget nem tudok meszire utazni mert nem korlátlan az idöm
2011. febr. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!