Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kung fu mellé még egy harcművé...

Kung fu mellé még egy harcművészet/küzdősport?

Figyelt kérdés
Kung fu-zok, de sajnos csak heti kétszer van edzés, azonban itthon is sokat nyújtok,gyakorolok(formákat,rugásokat) és nagyon jó helyre járok,nagyon élvezem. De szertenék még+ 2 napot edzéssel tölteni, valamilyen más küzdősportot/harcművészetet kipróbálni. És egyszerre űzni a kettőt.
2011. okt. 4. 19:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem wing tsun kung fu-ra járok. Én a muay thai-ra gondoltam, azt nézegettem mostanában.
2011. okt. 4. 19:41
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Az ökölvívással kezd.

Legalább az egyiknek legyen már haszna.

Bocs,hogy ezt írom,de jött már le edzeni hozzánk,mindenféle kung fu stílus képviselője és katasztrófa amit műveltek és egyik sem kezdő volt.

Se ritmusérzék,se mozgáskultúra,egy normálisat nem bírtak se ütni se rúgni,se védekezni-elhajolni,kimozogni,az ütő rúgó távot hírből sem ismerték.

Na most a MT egyel jobb a kung fu ágaknál,de ütni ott sem tanítanak meg,max keményedsz,de a technikai,taktikai repertoár nem nő.

De hogy vmi pozitívumot is írjak a kung fu ágakról,akiket ismertem és edzettem velük a reakció idejük az egész jó volt,tehát ennyi haszna volt,ha más nem is.

2011. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy hozzátok wing tsun kung-fusok jöttek le, legalábbis róluk halottam,hogy lejönnek. Am meg mi(már ahova járok kung fuzni) azt valljuk,hogy más harcművészeteket is ki kell próbálni, igy nevezheti magát valaki egyátalán harcosnak.És köszönöm a valászadot, első válaszoló.
2011. okt. 4. 20:26
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Muay Thai télleg jó,én is járok,sztem próbáld ki.De első,mi az h nem tanítanak meg MT-n ütni?Tegnap addog pontozóztunk,ameddig 3unknak fel nem szakadt a bandázsa,az edzőpartneremnek meg elzsibbadt a keze.Nemtom,te ezt honnan vetted,de ott akk bizt,naon szarul oktatják.
2011. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hogy szakadhat fel a bandázs,ha bokszkesztyűben van a iskolázás mindenhol?de minimum zsákoló kesztyűben.
2011. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
MT n nálunk nem engedik h felvegyün kesztyűt,h keményedjen az öklünk.Bandázst is csak azért veszünk fel h védjük a csuklónkat.
2011. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen stílusú kung-fut űzöl?
2011. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Wushu északi Chang Quan
2011. okt. 5. 14:34
 9/21 A kérdező kommentje:
Carbon és a MT-ben van nyújtás? Mert én oylan helyre szeretnék menni,ahol van.
2011. okt. 5. 14:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ajánlom a judot (dzsúdó), a kettő harcművészet kiegészíti egymást, véleményem szerint tökéletes párosítás lenne .)
2011. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!