Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok testzsír, megfelelő súly?...

Sok testzsír, megfelelő súly? Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
181cm/69kg vagyok, de csomó helyen(arc,has,belsőcomb,alkar) van fölöslegem. Nemértem hogylehet,mert a súlyom kevés a magasságomhoz, de szeretném ezeket ledolgozni, és megtartani ugyanezt a súlyt. Most akkor mit mit csináljak (aerob,súlyzós edzés)?
2011. febr. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A megfelelő súly nem tükrözi a testfelépítésed. Akkor egy 100 kilós testépítő meg elhízott? A zsír könnyebb, mint az izom, pakolj fel egy kis izmot magadra, a semmit nem érdemes leszálkásítani. Szóval irány a konditerem, tömegnövelő étrenddel, és ha már felszedtél magadra valami izmot, akkor jöhet a szálkásítás.
2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha csak futással pár hónap alatt lefaragom a maradék zsírt és utána kezdek edzeni?
2011. febr. 18. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Diétáznod kell a fogyáshoz. Döntsd el mi a fontosabb, de én a helyedben tömegnöveléssel kezdenék. Szerintem sokkal jobb a vékony gyenge testalkatnál, egy kicsit zsíros, de erős fiú.
2011. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!