Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb harcművészet,...

Melyik a legjobb harcművészet, küzdősport?

Figyelt kérdés
szerinted ..és miért?
2009. febr. 14. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, hogy mi a célod vele.

Nekem a kedvenc küzdősportom az MMA. Itt a hibrid stílusok képviselői érvényesülnek. Az ebben a sportágban jó harcosok mind állóharcban és földharcban kiválóak. A szabályok minimálisak. Tehát nagyon kemény sport.

2009. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az MMA szerintem csak a már nagyon képzett harcművészeknek való.

Én a zen bu kan kempo-t ajánlom, én is már több, mint 5 éve tanulom. Itt keverednek a különböző harcművészeti ágak. Hasonlít az MMA-hoz ebben, hogy judo, karate, kick box, mindenféle harcművészeti ágból bele vannak emelve dolgok. Mind földön, állva, boxkesztyűvel, pusztakézzel és fegyverekkel is megtanulsz harcolni, de elsősorban megvédeni magad. Tanulunk önvédelmet, utcai harcot is. Ezenkívül ha megállod a helyed, az életstílusoddá válik, és ilyen elvekkel élsz tovább, mint például: ami nem öl meg az megerősít. Azt tanuld meg hogyan építsd az utad, ne azt, hogy hogyan rombold.

2009. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

karate 5 ága (fő) goju ryu karate kyokushin karate shito ryu karate shotokan karata vagy wado-ryu kaezeken kívül::::judó, aikidó, take wandó, box, kick box, defendo,

Ezeket csak ajánlani tudom mivel kemények, jól fejlesztik a fizikai erődet, állóképességed. A defendót vagy az aikidot válaszd

2010. szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Kyoksuhinkai karate és a Thai Box!!

a Kyokushin küzdősport és nagyon kemény, fejleszti a testet-lelket,vannak benne törések, formagyakorlatok stb... -a Thai Box, harcművészet és úgy szintén nagyon kemény, minden ütés és rugás teljes erőből történik, nagyon jól térdelnek, könyökölnek és ebben is vannak törések...

Kyokushin Karate stílus alapító: Sosai Masutatsu Oyama

Thai Box világ legtehetségesebb harcművésze: Tony Jaa

Nézz utánuk youtube-on...

2010. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
40%
Ninjutsu
2011. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hapkido! nézz Hapkido videókat, nagyon jó!!
2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha csak meg akarod magad védeni,akkor Krav Maga,ha úgy igazán meg akarsz tanulni verekedni,akkor A Kyokushin Karate és a Kick-Box,mert a Kyo megtanít több ellenfél ellen való küzdésre,töréstechnikára,önvédelemre és fejleszti az állóképességed,a Kick-Box meg az ütésekre,hárításokra,fegyverek ellen való védekezésre.Jó még a Box meg a Thai-Box.Az összes többi szart sem ér.
2011. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sz. Máté válasza:
92%
Jiu jitsu, mert nem csak ütések, rúgások vannak benn, hanem mozdulatsorok és dobások is, és mert minden szituációra van megoldás ebben a kűzdősportban
2011. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dávid.55. válasza:
a legjobb a thai box énis azt tanulom és szerintem a leg hatásosabb + nincsenek benne rangok ez több féle okból jóó...Szerintem thai box minden ellen hatásos pl:Tony jaa ő a a legjobb keress rá youtubon
2013. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
Az orosz Spetsnaz mindent visz. Krav Maga, MMA mind elbújhat amellett amit az igazi orosz kommandó csinál
2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!