Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet egy ilyen...

Mennyi idő lehet egy ilyen testet összehozni? :-)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mennyi idő lehet egy ilyen testet össze hozni, és szerintetek milyenek lehetnek a méretei(bicepsz,mellszélesség,comb)?! + Milyen edzésterv kéne hozzá, hogy az adott idő alatt el lehessen érni ezt a formát? Jelenleg 172 cm magas vagyok és 67 kg, 15 éves. Köszi a válaszokat előre is.


Itt a link:

[link]


2011. aug. 25. 01:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Google-s reklám:
2011. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
több év is lehet
2011. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, ez jól esett :D

Önerőből kb 3 év.

Különböző szerekkel kb 2 hónap.

Különbség: az önerőből szerzett izom 80-90%-a megmarad, a porizom meg pár hónap alatt lefogy.

2011. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Rezko92 ***** válasza:
51%
porizom wattafak ez még új :D
2011. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Draught: Kérem kapcsojjaki, maga hülye ehhez. Nincs olyan, hogy porizom, nincs izom, és izom közt különbség, egy szteroiddal felépített izomtömeg ugyanolyan, mint egy naturálban összehozott. Hozzáteszem, hogy valószínűleg kevered a szteroidokat a tápkiegekekkel. A szteroidok nem por alakban kaphatók. Sőt olyan szteroid sincs, amivel 2 hónap alatt egy átlagos testből ilyet faragsz.


Amúgy a csávó nem olyan hihetetlenül nagy szám, az izomtömege nem hatalmas, és még csak nem is olyan emberfelettien szálkás. 3 év alatt el lehet véleményem szerint érni.

2011. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Rezko92 ***** válasza:

Elözönek üzenem ne fárazd magad hüjék ellen úgyse tucc micsinálni

Hogy válaszoljak is kérdezö neked ilyen tested soha a büdos életbe nem lesz de még cska hasonló se

2011. aug. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Rezko92 ***** válasza:
waaaa nem a kérdezönek üzenem sry hanem a porizmosnak aki 2-hónap alatt akar iylen lenni
2011. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
:D Az első lehet beáltt.:)) Utcsó: Néztem is egyet,hogy mire fel mondod ezt! :D Kössz a válaszokat, naturálba nyomnám, fehérjét vennék meg vitaminokat de ennyi, nem akarok bodybuilder lenni, inkább folytatom a K1-et és mellette kondi, egy ilyen test nekem pont ideális lenne. Vajon hány kg lehet ez a csávesz? :D
2011. aug. 25. 04:32
 9/32 oyeacch ***** válasza:
100%

Fogd be, mer hülye vagy. Egy ilyen test, ha nincs jó genetikád akkor 5+ év, koxxal nem tudom.


Ha te mutatsz nekem olyan szert, amivel ezt két hónap alatt összehozod, akkor leszopom magam úgy, hogy közben egy labdával egyensúlyozok a fejemen. Ha a világ összes koxát meg tápkiegjét beszednéd, plussz még profin belőtt kajád lenne, akkor se lenne 2 hónap.

2011. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 oyeacch ***** válasza:

Előző a


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:58


Nak ment.

2011. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!