Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A háj átalakítható izommá?...

A háj átalakítható izommá? Vékony vagyok, viszont van rajtam zsír réteg, és ha elkezdenék tornázni, lehetnék szép izmos?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehetnél, de nem a háj alakulna izommá, hanem először ledolgozod a hájad, utána építesz izmot. Két külön folyamat. De amíg háj van, addig izom nem lehet - nem látszana ugyanis.
2011. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát hiába is tornáznék eredménye nem lenne? Vagy tornával először lemenne a felesleg és utána izmosodnék? Először diétázzak? Bocs a sok kérdésért de nem tudom mégis mit kéne tenni.:S
2011. júl. 16. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez lehetetlen... viszont igen lehetsz szép és lehetsz izmos ha elkezdesz tornázni. Remélem torna alatt a szertornát érted, és nem az otthoni ugra-bugrálást.
2011. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én futok, és tűnim el az összes narancsbőröm. ha lassan futsz és nem pörgeted nagyon a pulzusod, akkor szépen formálódsz. ha rohansz, akkor eltűnik az izom marad a háj. a pulzusszámon van a hangsúly
2011. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de utolsó, ezt honnan vetted? biztos ez? én nem így tudom...
2011. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bix ***** válasza:

még jó hogy orbitális baromságot írt a kedves magas pulzuson elveszíted az izmokat. magasabb pulzusszám=intenzívebb edzés=nagyobb izom összehúzódás= több elégetett kalória=hatékonyabb fogyás.


izmot akkor "veszítesz" ha nem megfelelően táplálkozol és nem mozogsz, ha nem használod intenzíven az izmokat a szervezet hülye lenne a jó kis glikogént csak úgy potyára bent tárolni, azt nyúlja be először, az izom mérete csökken, és amíg el nem fogy addig zsírt nem bontasz.

2011. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor olvass utána, ugyanis ha gyorsan kell a szervezetnek az energia azt nem tudja a hályból elvenni csak az izomból. tájékozódj egy kicsit.
2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de inkább törlöm is a megválaszoltak közül, ne is lássam az ilyen frankó válaszokat
2011. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17:18:

Valószínűleg nem hallottál még az izomban és egyéb helyeken tárolt glikogénről....

A szervezet akkor zabálja az izmokat, ha ezek elfogytak, vagy fehérjehiány alakul ki. Rendes kajálással ez megelőzhető.

Amúgy pedig mozgás közben valószínűleg soha nem fogsz konkrétan zsírból energiát szerezni, több glikogén van annál a szervezetedben. A zsírt nem edzés alatt bontja a szervezet. Ha így lenne, lehetne egyszerre zsírt égetni, és izomtömeget növelni. Ez sajnos nem lehetséges. A zsír a rendesen beállított diéta miatti kalóriadeficit okán fog felhasználódni, de akkor is inkább alvás közben, mint mondjuk edzés alatt.

2011. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! AKkor előbb diéta, utána fehérjéket viszek a szervezetembe és mellette tornázok, én egyébként a futásra gondoltam meg rubint réka dvd-re.Így jó lenne?
2011. júl. 16. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!