Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Házilag milyen fehérjeturmixot...

Házilag milyen fehérjeturmixot javasolnátok, amit edzés után, viszonylag egyszerűen és gyorsan el lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul velem, hogy elfogy a táplálékkiegészítőm, másikra meg nincs egyenlőre keret. Sok időt fordítok az edzésre, van amikor 1 hét pihenőt is tartok, csak hogy ne terheljem túlságosan az izmaimat. Mindent szabályosan, alaposan, és a legapróbb részletekre is ügyelve hajtok végre, azonban ha nincs elég fehérjém, nem tudja a szervezetem fenntartani 100%-osan az eddigi formámat. Ez elképesztően dühít, hiszen régóta edzek és mivel egy kicsit vékonyabb alkat vagyok, így sok időbe telik minden.
2011. febr. 24. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy a házi turmixok szarok,lassan szívódnak fel,tökéletesen sz@r fehérjét és ch-t tartalmaznak és rohadt drága egy adag,akármiből csinálod! tasakos tejsavót vennék,vagy valami kevert protein utántöltőt 10 adagost! Ezek olcsók.
2011. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]

ezekhez dextrózt és ennyi

2011. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy voltam vele, hogy ha jó eredményt akarok elérni, fehérjével ne spóroljak. Valahogy összeszedtem mindig a 100% Whey proteinre, vagy még akár a kreatinra is a pénzt, majdnem folyamatosan volt itthon. Csak most kicsit nehezebb helyzetben vagyok, tanulnom is kell emellett, szüleim segítségét meg nem szeretném ebben kérni... De köszönöm a válaszodat! :)
2011. febr. 24. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed turmixra, akkor egyél tojást, csirkét, halat. A tejet valamiért nem javasolják a gyúrósok, ezért én azt nem szoktam, viszont a mozzarella sajt olcsó, és van benne vagy 27 gramm fehérje.
2011. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Da puta madre ***** válasza:
Pár főtt tojás, szénhidrát, bele a turmixba, gomb megnyom. Elég sz@r íze van, de fehérje. Ha nincs más, akkor megteszi.
2011. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Valamit kiagyalok... :)
2011. febr. 24. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyiszor leírtam...

Veszel 4 kilós powert (most 8900) abból nyomsz amennyit akarsz egy nap... Többre mész vele, mint 1 kiló whey proval...

2011. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!