Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől lemegy a hasam? Mennyire...

Ettől lemegy a hasam? Mennyire hatásos? és a futást lehet pótolni ugrókötelezéssel?

Figyelt kérdés
napi 500 felülést csinálok és ugrókötelezem.ezek mellett meg rendesen edzem a sportom,de a hasam attól sose megy le:(és ezek ha nem jók,akkor mit tudnátok ajánlani még?(lapos hasra):P
2009. febr. 16. 07:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Hát a hasad egy idő után biztosan lemegy, de a csigolyáidat szépen elcseszed a napi 500 felüléssel. Életmódot kellene változtatni, és minden izomra dolgozni, nemcsak egyre.
2009. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a hasamra csak magamtól csinláom.és napi 500nem olyan sok.és amint már mondtam mellette edzek.versenyszerűen biciklizem.országúti.elött meg 5évig kajakoztam heti 6edzésem van.ami mega combra vádlira és télen minden másra is.aki versenyszerűen sportol nem lehet rá az mondani hogy egy izomcsoportot mozgat meg.annyi hogy én magamtól napi 500felülést csinálok de a rende sedzésem mellett.de azér tköszia megnyugtató válszt hogy gy idő után lemegy a hasam:)
2009. febr. 16. 14:22
 3/14 A kérdező kommentje:
az válszolkon aki felfogta,hogy rendes sportoló vagyok csak egy kis hasamvan,amiért elkezdtema hasazást,de nem csak arra dolgozo,hiszen keményen edzek mellette.és valaki a második kérdésemre is válaszoljon légyszi,köszi.üdv
2009. febr. 16. 14:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hasizom gyakorlatokkal egyetlen dolgot tudsz elérni, hogy erősebb lesz a hasad. Tévhit, hogy ha 2000 felülést, vagy 20000-t csinálsz meg, akkor leég a zsír a hasadról. Egyetlen területre koncentrálni a zsírégetést nem lehetséges.

Szerintem a megoldás a diéta és súlytól-életkortól függően a megfelelő pulzusszámon történő zsírégető edzés. Persze ez csak az én véleményem, lesz itt még más meglátás is.

2009. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó,de én már évek óta versenyszerűen sportolok és a hasam az az egyetlen ami nem megyek le.de az ugrókötél jó futás helyett?
2009. febr. 16. 15:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Nem szentírás amit most mondok, csak az én véleményem, de szerintem a futás hatékonyabb. Ugyanakkor nem tudom, hogy pl 45 perc futást mennyi ugrókötelezéssel lehet "kiváltani". De az tuti, hogy diéta nélkül nem megy a dolog.
2009. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jó köszi.mondjuk most más miatt diétáznom kell:D:D:Dde az máss dolog:P
2009. febr. 17. 12:20
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
500 felülés halál! Én ha csinálok 1 edzésen 60szabályos 3részletben hasprést az sztem felér a te 500felüléseddel. Ha meg igazi versenysportoló vagy akkor ezeket illene tudni. Bár én is dolgozok versenysportokban és az edzők tudása elég gyér már. Azonkívól,h a diéta azt jelenti nekik,h ne egyél annyit az alapozás meg az,hogy minnél többet kell edzeni akár napi 12órát is nem számít ha fáradt vagy semmit se tudnak.
2009. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok igazi versenysportoló????csinálom edzésen azta mit kell és nem megy le tőle a hasam és kérdeztem ezzel kapcsolatosan.ennek sztm nem sok köze van hozzá.
2009. febr. 17. 22:48
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Attól, hogy eljársz edzésekre az nem azt jelenti, hogy igazi versenysportoló vagy! Ha az lennél tisztában lennél a táplálkozás alapjaival és a szabályos gyakorlatok végrehajtásában. És azzal is, hogy a felülés az izmokat dolgozza meg nem pedig a zsírt pucolja le onnan.
2009. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!