Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgős? Ez milyen fehérje...

Sürgős? Ez milyen fehérje készítmény lenne? JÓ? Fogyózok de edzés után kellene valami?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 15. 20:06
 1/4 Nadi84 válasza:
Tökmindegy melyik gyártó 100% whey proteinjét eszed. Én konkrétan a Scitech-et szeretem, de tényleg nem számít. De ez elég kevés, mármint menyiségre. Edzés után a minimum 30g vízzel keverve. A nagyobb kiszerelések gazdaságosabbak.
2011. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez attol fugg hogy lany vagy vagy fiu, csak fogyni akarsz vagy izmosodni is...ha szigoruan fogyasra gondolsz akkor hasznald ez ta keszitmenyt taplalek helyettesito kent ha pedig izmosodni szeretnel akkor taplalek kiegeszito kent...baromira nem mindegy...en amikor fogyni akartam este ittam utolso etkezes kent es ezen kivul semmi vacsi, amikor meg izmosodni akkor edzes utan ugy hogy a tobbi etkezesemet nem befolyasolta
2011. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

lány vagyok fogyni szeretnék zsírból, szóval izom táplálása a cél

2011. márc. 17. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha normálisan ennél, ahelyett, hogy ilyen sz@rokat iszol? Tudtad h a túlfogyaszott fehérje szét szedi a vesédet?

Inkább számolj kcal-t, egyél napi 3szor, + zöldség, gyümölcs minden mennyiségben. Legalább természetes, és kicsit sincs fent a túlfogyasztás esélye.

Meg nem is fogyóra ajánlják.

2011. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!