Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt jól gondolom? "Tapasztalta...

Ezt jól gondolom? "Tapasztaltak" tanácsát kérném! : )

Figyelt kérdés

Régóta edzek, napi egy órát. (has-, kar-, láb-, fenékizom) Szeretnék szálkásítani, ezért arra gondoltam, hogy sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt fogyasztanék, de főleg fehérjét, minden mást hanyagolnék. Hétvégékre engednék magamnak egy kis lazítást, de akkor sem úgy, hogy bármit bármennyit. Amúgy kicsi rajtam a zsírréteg, de kockás hasat, szálkás izomzatot szeretnék.

20 L


2011. febr. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...VÉGRE VALAKI NEM HÜLYE!!!

Nagyon jól gondolod.5-6 étkezésre oszd szét és hagyjál pihenőnapokat is.Csalónapon azért nem zabálj össze vissza minden szar szemetet.Csak módjával.Ha a vvégén belassul a fogyás akkor kell durva mecdöncis csalónapokat tartani hogy felpörögjön az anyagcsere

Zöldségekből,zabból és rizsből vigyél be 1 kevés ch-t is.(1-1,5g/tskg)

Lenmagolaj is mehet mint zsír mert elég jó hatással van a zsírok anyagcseréjére

2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, mondom, a hétvége sem a zabálásról szólna, csak olyankor általában elmegyek inni, szóval nem lehet olyan diétás.
2011. febr. 28. 21:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi,ment a zöld kéz!

Nem kifejezetten fogyni szeretnék, tényleg minimál zsírrétegről van szó.

2011. febr. 28. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
én a piát hanyagolnám diétánál(meg amúgy is) de mind1.Azt is csak módjával
2011. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!