Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után 10dkg vajon átsült...

Edzés után 10dkg vajon átsült csirke és kb 10dkg rizs elegendő utánpótlás edzés utánra?

Figyelt kérdés
Vagy egyek 2×10dkg húst? A rizs nem tudom pontosan mennyi, az a zacskós ami zacskóban van és zacskóban is kell megsütni :)
2011. márc. 1. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Edzés után fehérjeturmix kéne + valamilyen egyszerü szénhidrát.Maltodextrin vagy dextróz.Malto 50 Dextróz 25g és mondjuk Power Protein 2 adag(50g).Pl: [link]
2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De amúgy ha nincs kéznél tápkieg akkor jó 1 darabig,de igyekezz venni Power Proteint és szénhidrátokat.
2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tápkieg mellé is kell 1 órán belül valami normális, főtt kaja.

Amúgy meg ne süssed vajon, mi vagy te kiscica?

Rizs 125g/zacskó, de inkább vennék barna rizst, kicsit jobb minőségű ch, mint a fehér rizs..

2011. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy kell,csak azt most nem említettem meg.
2011. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem kell mindenféle porokat, eddző mixeket piálni!

Egyél sovány húst meg rizst! Schwarzenegger is ezt ette!

2011. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó hülye,ne figyelj rá.
2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fehérje turmix mit takar? Fehérje poron kívül.


Más helyen inkább a szilárd normális kaját ajánlották mint a porokat, fehérjéket

2011. márc. 1. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Leírom mégegyszer.Ezekre a hülye balf*szokra ne figyelj akik azt mondják hogy káros meg felfúj mert annyi eszük van mint 1 halnak.Edzés után fehérjeturmix kéne + valamilyen egyszerü szénhidrát.Maltodextrin vagy dextróz.Malto 50 Dextróz 25g és mondjuk Power Protein 2 adag(50g).Pl: [link]

Leírtam mégegyszer... [link] Ezt a videót nézd meg a 23. perctől.

2011. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Schwarzenegger? Max az itteni Schwarzenegger1 tesz így, de ő is nyomja befelé a dextrózt.


Swarczi anabolikus szteroidokat tolt már a kezdetektől, és mellé protein turmixot is ivott, bizony volt, hogy átment az edzőjéhez este turmixért.


Szóval hülye csírák minek írnak?! És minek hazudnak?


Aki nem hiszi, nézze meg a XXI. század ide vonatkozó részét.

2011. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!