Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csirkemellhez hasonló "magas"...

Csirkemellhez hasonló "magas" fehérje tartalmú húsok? Melyek jóval olcsóbbak.

Figyelt kérdés

Amatőr kondis és futó vagyok. Tisztában vagyok, hogy a csirke/pulykamell, esetleg tonhal a legjobbak, de jelen pillanatban nincs pénzem ezekre.

Fogyókúrához kellene. Promixot szedek edzés után, illetve reggel zabpehellyel. Este cottage cheese. 2 ebéd meg rizs + zöldség + hús, csak milyen hús?

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. márc. 4. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szokás mondani, hogy a napi fehérjeszükségletednek legfeljebb a felét viheted be turmixból, a többi szilárd kell legyen, de ez inkább csak intelem, nehogy a kezdők elkezdjenek porokon élni, miközben nem viszik be s szükséges tápanyagokat szilárd forrásból. Ha amúgy kiegyensúlyozott a táplálkozásod, megengedheted magadnak, hogy kicsit eltold a dolgot a turmix felé. Az általad feltett kérdés klasszikus problémát fejteget, valóban drága a csirkemellfilé, a testépítés költséges sport. Viszont a bab és a lencse több fehérjét tartalmaz, mint a csirkehús, és bár növényi forrás lévén nem teljes értékű fehérjék, de ügyesen keverve azt is kaphatsz. Ha minden nap eszel sok babot és lencsét, azzal pótolhatod a hús egy részét, és egyél marhát is a csirke mellett!
2011. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bunny szerintem ezt mondaná: "Senki sem mondta, hogy olcsó sport"
2011. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
meg ezt: nem ahhoz kell ész hogy megegyél egy nap fél kiló csirkét rizzsel,meg igyál 3 turmixot hanem hogy megkeresd a rávalót!
2011. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Csirkemáj ami talán hasonlít rá 20g fehérje 10dkg-ban és olyan 600ft egy kiló!
2011. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csirekcomb- ugyanannyi fehérje.

Kilója 600ft húsboltban.


Tömegeléshez tökéletes

2011. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jaja! csak neki diétához kéne! :)
2011. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csirkecombban egy kicsit kevesebb a fehérje, továbbá igaz, hogy 600 Ft csak, de nagy része csont. Még hátra van, hogy lemérjem, a húst lefilézve róla vajon jobban jön-e ki kilóárban, mint a csirkemellfilé.
2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én már lemértem.

Ha lecsontozom és leszedem a zsírját akkor is 700-750 forintra jön ki

2011. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg? Biztos, hogy jól mérted? Azaz leszedted a színhúst, lemérted a tömegét, a mért értéket elosztottad az egész csirkecomb tömegével, ennek a hányadosnak vetted a reciprokát, és ezt megszoroztad a csirkecomb kilóárával, és így jött ki a 750 Ft?
2011. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

yepp.


Majdnem

A bőrét meghagytam. De a többi stimmel.


Fogtam a húst, lemértem, majd a hús árát elosztottam annyival amennyi kiló lett belóle (ami 1 alatti szám így ezért nőtt meg az egységára)

2011. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!