Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor lesz eredménye? Már 5...

Mikor lesz eredménye? Már 5 honapja minden nap hasizmokat csinálok 1nap 300-500-at . Csak nem tudom mikor lesz ennek eredménye . Egyáltalán fog látszani hogy tornáztam?

Figyelt kérdés
kérlek minnél hamarabb válaszokat mert nem tudom hogy folytassam e ? !! köszönöm :)
2011. márc. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A felesleget semmi nem fogja eltüntetni, csak a diéta. Minden nap meg hülyeség csinálni, kell a hasizomnak a pihenőidő.
2011. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dragam, valamit nem jol csinalsz.

Ha szakszeruen csinalod a hasizom gyakorlatokat, akkor azt mar egy honap utan is lehetne latni. Nem eppen kockakat, de eszrevehetoen feszesebb, kemenyebb a hasfal.

Ha te 5 honap utan semmi valtozast nem latsz, akkor gyorsan menj be egy konditerembe es valamelyik edzot/trainert kerd meg hogy ellenorizze, hogyan csinalod a gyakorlatokat es hogy szerinte jo-e.

Nem a mennyiseg (300-500) szamit, hanem a gyakorlat minosege.

En pl. huzockodo rudrol logva terdemeleseket csinalok (10-20at csak) hetente csak parszor es a baratom par het utan eszrevette, hogy amikor viccbol boxolgatja a hasamat, mostmar sokkal kemenyebb a hasfal, sokkal tovabb birom a "kinzast" :)

Szerintem a youtube-on is talalsz videot szakszeru hasizom gyaksikrol!

2011. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyakor ***** válasza:
Akkor lesz eredménye ha beírod ide a keresőbe, hogy kockahas, és kiválasztasz egy hasonlóan fogyatékos kérdést a 200ból mint ez és elolvasod az értelmes válaszokat(amit már leírt neked az első és a kulcsszó a DIÉTA)
2011. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy 3-5 év múlva lessz annyi erdménye, hogy nem fogsz tudni rendesen mozogni az elb@szott derekad miatt.
2011. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!