Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vastagítani a...

Hogyan tudnám vastagítani a combomat? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Alma alkatú lány vagyok,vagyis inkább hasra és úszógumira hízok,és az első ,ahonnan fogyok azok a lábaim.Mivel szélesek a vállaim,nagyon hülyén festek hátúlról a lapos fenekemmel,viszont hízni oda nem tudok:\

Most is fogyókúrában vagyok a hasam miatt,és megint a lábaimról fogytam.

A fogyókúra után,ha többet eszem (tehát mindent,amit szeretek,de sok sok fehérjével,és napi 2 pohár fehérjeturmixszal) és heti 2* kardiózom (spinning vagy bármelyik kardió gép,azaz taposógép,bicikli) hasfelüléseket végzek,és 3* súlyzós edzés a lábaimra,akkor elérhetem,hogy vastagodjanak ?


2011. márc. 7. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A kardió egy az egyben mehet az edzéstervedből, jelen körülmények között csak hátráltat. A három súlyzós edzés feltétlenül szükséges a lábadra, azonban nagyon nagy súlyokkal és megfelelő gyakorlatokkal kell dolgozni! Mivel ezek szerint nagyon nehezen fejlődő alkat vagy, ennél összetettebb és bonyolultabban felépített edzésterv kell. Ha szeretnéd, szívesen segítek benne!
2011. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háát azt megköszönném:)
2011. márc. 8. 00:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt hosszú lenne elmagyarázni, a hozzád hasonló alkatok speciális edzésmódszert igényelnek, viszont tudok kifejezetten erre a célra szolháló edzéstervet adni, amennyiben érdekel, kérlek, írj nekem privát mailt!
2011. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!