Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2010 június óta szedek fehérjé...

2010 június óta szedek fehérjét, tömegnövelőt. Mindig félliter tejjel ittam. Most viszont kijön belőlem. OO Mitől lehet ez? Egy hete kezdődött. Tej az jó nem romlott, és a tápkiegek is.

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni,de nem hányással jön ki belőlem...
2011. márc. 13. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy se tejjel idd, ha akarod, hogy valami haszna is legyen. Vízzel idd.
2011. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már látom hogy használt,fórumokon olvastam hogy van aki tejjel issza.De megprópálom vízzel.Még várok válaszokat.
2011. márc. 13. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

"A modern proteineket tejjel fogyasztva felesleges tejzsírt és cukort adunk hozzá a termékhez, lerontjuk a pl. a tejsavó protein jó tujdonságait, jó felszívódását.


Ezért kell a proteint vízzel inni, különösen hogy ma már kiváló ízű termékek vannak!"-persze azt csinálsz, amit akarsz, csak gondoltam megmutatom.

2011. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát gondolom hogy a tej maitt jön ki belőlem...Mert azért fél liter tej feltudja kavarni a gyomrot..De eddig nem volt vele gond.Ezért is csodálkozom...
2011. márc. 13. 13:01
 5/5 anonim válasza:
ahogy a bodybuilderen írják 'tejet a kismacskának!' ezzel nem sérteni akarlak! Csak tényleg ne tejjel idd! Ma már vannak kifejezettem finom tömegnövelők is,vízben oldva sem olyan szörnyűek! Sőt vízben hamarabb feloldódik és nem lesz csomós,és hamarabb felszívódik így hamarabb jut el a tápanyag az izmaidba! :) És igaza van az első válaszolónak rontja a minőségét is! :) Jó sportolást! :)
2011. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!