Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el futni?

Hogy kezdjek el futni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ahol lakom mindenhol csak beton, és aszfalt van, és azt olvastam hogy az nem tesz jót az izűleteknek. :(
2011. márc. 14. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj meg füves, vagy salakos területet keresni. A beton tényleg nem tesz jót az izületeknek.
2011. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális cipőt(Kalenji cipőket már nagyon jó áron lehet venni) és semmi baja nem lesz az ízületeidnek.Nyugodtan fuss aszfalton.Csak mondjuk ne dorkóban..... Tudod te,hogy hány futó(olyanok akik versenyszerűen űzik) edz aszfalton??Rengeteg.Egészséges izületekkel.Jó cipő,bemelegítés,edzettségednek megfelelő táv és semmi gond nem lesz,ne foss.
2011. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valamint figyelj a helyes futásformára is és semmi probléma nem lesz
2011. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ezioaudituredafirenz válasza:

ha nem vagy hozzászokva a futáshoz akkor kezd kevéssel

én is igy kezdtem hogy (egy focipályán körbe) 2körrrel és minden nap 1-1 körel töbet meg lesz a hatása föleg ha már hónapok óta minden a nap 1el több kőrt futsz

2011. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!