Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor piramisban csinálja...

Most akkor piramisban csináljam vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olvastam itt hogy a piramisban csinált gyakorlatok az erőt növelik(nem tudom igaz-e).nekem testépítés a célom,nem feltétlen az erő növelése,akkor is jó a piramis módszer?pl fekvenyomást így csinálom: rúdba kb 15-20,aztán 30kgal 15,35kgal 9,40kgal 8,és 45kgal kb 3-4ismétlés.ne nevesetek ki h kevés:D köszi a válaszokat!
2011. márc. 15. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

hahaha 45kiló :D:D

jó így! és aki kinevet az fogyatékos,ne törődj vele,vannak gyökerek akik 1 mázsával rángatóznak 5 percig utána telefonálgatnak 5 percig és húznak haza a teremből! na ők a nevetségesek! én kezdőként 35 kilóval voltam plafonon!

kajád stb rendbe van?

2011. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) igen rendbe van,már be is írtam ide h nézzétek át,(azt mondtátok jó)tömegnövelő étrenden vagyok,65kghoz megy napi kb 300gr ch zabból meg rizsből (néha krumpli)és 130gr csirkéből és turmixból.edzés után protein turmix rögtön 1g/testtömeg szőlőcukorral.napi egy biotech vitabolic vitamint szedek...a kis pénzemből így tudom kihozni,de azt hiszem nagyjából ez így rendbe van:) bár nem nagyon akar nőni a tömeg,ugyh lehet több ch fog menni,elég nehezen hízó vagyok:) vagy még egy hyper mass 5000 tömegnövelőn gondolkodtam.
2011. márc. 15. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:

ja a ch-t neked kell kitapasztalni,ha nem megy emeld(a fehérjén is emelhetsz egy keveset),hypermass 5000 egy sz@r!

mennyi lóvéd van havonta tömegnövelőre?

2011. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ha adsz pár ötletet,h melyik tömegnövelők a legjobbak ár/minőség arányban akkor kiválasztom a megfelelőt:) múltkor egy oldalon láttam 4kgos jumbot 11000ért,ha tényleg annyi akkor az megérné nem?vagy csak rosszul láttam?:D
2011. márc. 15. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:

ezek heti 3 edzéssel,csak edzés után fogyasztva 5 hónapig elegek!

ez a legjobb:

[link]

ez is jó és olcsó:

[link]

2011. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!és akkor mondjuk ezt a cytogent edzés utánra magába nem kell hozzá semmi más?
2011. márc. 15. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
nem bizony!
2011. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miért kell minden kérdés után odaírnia valakinek, hogy "kaja rendben van"? a kérdésre válaszolva:nem hiszem, hogy ez annyira erőnövelő lenne, de nem érzed szükségesnek, hogy erős is legyél, ne csak nagydarab?
2011. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért kell odaírni mert a kaján múlik az egész izomépítés ha eddig nem tudtad volna.
2011. márc. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a testépítésre teszed a hangsúlyt,"mellékhatásként"erősödsz is,ha az erőnövelésre,így nem leszel szimmetrikus,kidolgozott,de viszont valamennyire izmosodsz!ezért kell eldönteni melyik a fontosabb!
2011. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!