Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéshez szeretnék...

Testépítéshez szeretnék fogni. Kezdő vagyok tippek tanácsok? (tovább lent)!

Figyelt kérdés
Most vagyok 65kg és a karom 30as van rajtam egy kis súlyfölösleg főleg a hasamon meg a mellemen nagyon sok szerintem. Olvasgattam edzésterveket és párat ki is néztem hogy azokat be tudnám tartani de viszont nem tudok minden nap csirkemellet meg rizst enni. Tanácsokat várnék még edzéstervekhez meg még ahhoz hogy mit szedjek kellene szállkásodjak és az izomtömeg is kellene nőjön én úgy gondoltam hogy egy hónap tömegelés 2 hét szállkásítás se várom a tanácsokat. A szerekkel meg szteroid kizárva a többi jöhet és azt is írjátok le hogy az adott szert hogy szedjem mikor mennyit. Előre is kösz a válaszokat.
2011. márc. 17. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

mondjuk a tömegelés legyen 1 év,jó a csirkecomb,olcsó halkonzerv,halak,tojás,túró is!

ha nem sértelek meg az alapismereteket olvasd el:nagyon hasznos:

[link]

ha elolvastad és van még kérdés írj!

2011. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz azért mondtam h nem tudok minden nap csirkemellet enni mert falunn lakok és minden nap nem lehet csirkét vágni amúgy ojan heti 3szor tudok enni és máskor meg eszem a többi részét a csirkének :D a kiegészítőkről valami tanács szedjek eleinte és ha igen akkor mit? Mert elég hamar szeretnék látványos eredményt elérni. :)
2011. márc. 17. 20:18
 3/5 clint ***** válasza:

ha szedsz, ugyanolyan eredményt érsz el mintha nem szedsz. Ráérsz a tápkieggel foglalkozni, ha már nem fejlődsz ugyanúgy. Mível kezdő vagy, a tested felzabál majd mindent, mert nincs a terheléshez hozzászokva a szervezet. Szóval bőven elég ha valami zsírszegény, fehérje és szénhidrát dús szilárd kaját tolsz edzés után és előtt is.

Az izmok fel fogják venni azt a tápanyagot, majd később ez belassul, akkor lehet porban beviini a ch-t és a fehérjét mert az gyorsabb, de jelenleg nincs erre szükséged.

2011. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok akkor majd csak akkor szedek valamit ha már nem fejlődök kösz a válaszokat :P
2011. márc. 17. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Errefelé a hal gyakrabban akciós mint a csirke, én pangasiust szoktam venni, szerintem keresgélj.
2011. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!