Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsok? (bővebb lent)

Tanácsok? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

hát először is sziasztok :)

18 éves srác vagyok és szeptember az 5. hónap mióta kondizok, 53 kilóval kezdtem most vagyok kb 68-69 kiló. Akikkel találkozok azt mondják elég jól fejlődtem.

Viszont ezzel együtt (természetesen) nőtt a hasam is elég rendesen.

Igazából nem kocka hasat akarok csak vhogy "kordába" tartani mert elég hajlamos vagyok "elgyomrosodni".

Mivel még szeretnék súlyba nőni a diéta szóba se jöhet.

Tudnák tenni vmit ami segíthet? (gondolok itt teszem azt 6 után ne kajáljak meg fussak vagy vmi hasonló)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 9. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Csinálj fehérjedús diétát...bár ahhoz elég precíznek kell lennie,hogy ne veszíts izmot közben,de ez az egyik megoldás,meg emellé akkor súlyzós +aerob(futás,úszás,bicikli,küzdősport stb edzés.A másik: ne foglalkozz vele.Tömegelj addig,amíg nincs meg az a súly,amelyről kb. az ideális alakra/tömegre le tudsz szálkásítani.

6 után nem enni hülyeség.

Nagyjából ennyi,amit én tudok tanácsolni.

2011. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális tömegnövelő étrended van? Értékes tápanyagokat viszel be vagy zsömlét meg pörköltet? Tömegelés közben amúgy annyit tehetsz, hogy utolsó 1-2 étkezésnél nem eszel ch-t, és heti párszor kardiózol.
2011. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van étrended? Ha nincs legyen. Emelj a fehérjeadagon, és a szénhidrátból egy nagyon picit vegyél vissza. Mellé valóban kardiózhatsz, illetve az uccsó két étkezésbe már valóban nem kell ch.
2011. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

milyen étrendeket ajánlanátok?

2011. szept. 10. 10:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet ajánlanék, de igazán kitalálhattad volna a "Normális tömegnövelő étrended van?" kérdésből. tesztoszteron.hu és body.builder.hu, olvasgass alapismereteket, máskor lehetőleg ne 5 hónap után, hanem a dolgok legelején. sok sikert.
2011. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elég drágák havi szinten az ilyen étrendek nem?
2011. szept. 10. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:

hogy érted? maga a kaja amit eszel? néha még olcsóbb is az egész mint az "átlag életmód", mert nem veszel felesleges dolgokat. ha valakivel össze akarod állíttatni (vagymi) az étrendet, az drága, de azt minek tennéd.

bár, így belegondolva... én megcsinálnám neked feleannyiért, mint bárki más! :D

2011. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mennyiért?:D
2011. szept. 11. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:
hát, írj egy mailt és megbeszéljük :)
2011. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!