Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az a bizonyos kocka has?

Az a bizonyos kocka has?

Figyelt kérdés

szeretnék nyárra kockahasat, igaz van rajtam egy kis felesleg de nem sok, kb. 1-2 cm zsír a hasamon

futásra gondoltam + felülésre

szerintetek?


2011. márc. 18. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A valaszt mar le is irtad:futas,felules.
2011. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
én még diétára is gondolnék... egyébként nyárra ha csak nem valami nagyon durva diétát nyomsz és intervallumos brutál futásra gondolsz akkor talán kategória, ha a genetikád is jó. ha ezek közül bármelyik nem teljesül akkor max jövő nyárra tervez...
2011. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
erre a nyárra tuti nem. kezd el ezeket aztán idővel látszani fognak.
2011. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Diéta+futás. Súlyzós edzést is végezhetnél, biztos nem lenne fölösleges.

2011. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj jövő nyárra... nehogy már 1-2 cm zsírt ne tudjon eltüntetni több mint 2 hónap alatt. ennyi idő alatt kb 6-8 kg zsírt le lehet adni.
2011. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bix ***** válasza:

ma 07:54


a kocka has definíciója lehet más nálad. egy edzés nem nagyon látott hasról ha lepucolsz mindent az még nem lesz olyan esztétikus... előbb kéne kis izmot építeni, hogy utána legyen némi bordázata is a történetnek, ne csak egy lapos semmi pár vonallal. de mindenkinek hite szerint.

2011. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix ***** válasza:
jah és ami kimaradt: azt utolsó pár centi az, amit a legkeservesebb, legnehezebb leszedni. az elején szépen el lehet indulni és fogyni, de ahogy egyre alacsonyabb a tzs, úgy keményedik a történet. múlt nyár előtt nekem kb 3 hónap volt a pucolás, de az pöcc étkezéssel és szarráedzéssel. pedig nem volt sok rajtam, és nem az első diétám volt...
2011. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!