Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyikkel kezdjem? P90x vagy...

Melyikkel kezdjem? P90x vagy insanity?

Figyelt kérdés

Melyik lenne előbb a jobb? Van súlyfeleslegem, nem is kevés... Viszont nem mondanám magam gyengének, tehát a súlyemelés is simán megy.

A másik kérdésem az lenne, hogy ha valaki ilyen erősítő programokat végez, és elég nagy súlyfeleslege van, az attól, hogy fogy, az alkata erősebb lesz? Nagyobb kar stb.. Lehet, hogy elég buta kérdés ez :D Köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 19. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

p90x

1. használ

2. majd látod, hogy mi történik, mindenkinél más

én csak pozitívat tudok mondani róla

2011. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Lenne még egy kérdésem: p90x-nél azokat húzkodásokat a falon, lehet valamivel helyettesíteni? Pl. gumiszalag?

2011. márc. 19. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
gumiszalaggal lehet, úgy hogy beszorítod az ajtó s az ajtófélfa közé, az ajtó tetején, eleinte tökéletes.
2011. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

P90x-nél kellenek eszközök,míg Insanitynél esetleg egy gumiszőnyeg.Állítólag a P90X erősebb az Insanity.Előtte max.annyi volt a sportolásom,h néha bicikliztem meg hualhoppkarikáztam.

Az Insanityt végignyomtam 5hónappal ez előtt,(167,5cm vagyok)71kg-ról fogytam 64re.Az öt hónap ,ami azóta eltelt,nem tartottam a kajálást,max.néha hulahopp,meg egy-két videójára tornáztam,és azóta 60-61kg között mozgok.:)

Ne aggódj a túlsúly miatt,ha bírod a terhelést,ergo van kitartásod,akk menni fog akár az Insanity is.

Hogy fogsz fogyni?Olvadni fognak le rólad a kilók:),feszesebb lesz a bőröd,jobbna fogod magad érezni.Nem lesz az alkatod erősebb olyan értelemben,hogy nem a háj+izom lesz,hanem izom+kevesebb háj.De erősnek fogsz kinézni,és több is lesz az energiád:)Hajrá,nem fogod megbánni.Hamarosan lenyomom másodjára is:)

2011. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: az Insanity erősebb,mint a P90x
2011. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Sztem a P90X jó lesz:D

de vannak itt még blogok, akik most kezdték kérdezd meg talán tőlük:

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 I am God válasza:
Hol lehet megvenni Magyarországon az Insanity-t?
2012. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
közben melyiket választottad? én azt mondom Insanity kezdésnek, mert iszonyat jó kardió,zsírégető, ezzel megalapozhatod az állóképességet a P90X inkább izomtömegelős edzésére.
2012. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van a kettőből egy hibrid (kevert) verzió : [link]


Ötvözi a full kardió részeket insanity-ből és csak a súlyzós és erősítő gyakorlatokat a p90x-ből. Szerintem marha jó

2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia' :)

Én a P90X-ből csak a kardió részt csinálom hogy minél hamarabb zsírt égessek, 4 napja csinálom és komolyan mondom ha kicsit is, de látszik a változás!!! (4 nap) Alapjába véve inkább ülős lazulós vagyok, de a 3. edzéstől olyan energiaszintem van amilyet még soha nem tapasztaltam máskor. Hozzá tenném hogy 8 éve versenyszerűen küzdő sportolok, de a P90X teljes mértékben kielégítő eredményt mutat. A kedvem is sokkal jobb, mindenhez pozitívan állok. Én nagyon ajánlom mindenkinek!!! :D Remélem tudtam segíteni ;)

2013. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!