Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje és egyéb cuccok...

Fehérje és egyéb cuccok nélkül is el lehet érni valami eredményt?

Figyelt kérdés

3 hónapja járok konditerembe de nem sokat fejlődtem, ezért lenne fontos a kérdés.

Ha esetleg az első mellett tennétek le a voksot akkor tudnátok ajánlani valamit ? .. mondjuk olyan havi 5000-8000 Ft között ami használ is, mert feleslegbe nem akarom megvenni. Talán még esetleg 10 ezer de az már nagyon a plafon.


2011. márc. 21. 14:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen és mégvalami. Szálkásítani akarok szóval nem tömegnövelő cuccok kellenének hanem inkább vmi fehérje.
2011. márc. 21. 14:10
 2/16 anonim ***** válasza:

edzés után gyors felszívódású turmix KELL!!! nincs mese!

normális étrend mellé,csak edzés után 2 adag power protein+dextróz,és mondjuk 1 daily vita-min! ez a legolcsóbb és elengedhetetlen választás!

2011. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet, csak lassabban fogsz fejlődni. Sokkal lassabban! Idővel pedig bele fogsz örülni, hogy nem látod magadon a fejlődést már hónapok óta és úgy is hozzá fogsz nyúlni az ilyen készítményekhez! Én tapasztalatból beszélek. Az első két évemben én sem szedtem szinte semmit. Néha kipróbáltam valamit, de hamar elfogyott és sokalltam rá a pénzt aztán nem is vettem többet. Aztán két év múltán, mikor beköszöntött az amit leírtam, kénytelen voltam venni ezeket a kiegészítőket... Lehet nem is ér annyit, mint amennyire felfújják, de a lelkednek mindenképpen hasznos.
2011. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Power Protein szálkásításhoz mennyire megfelelő ?
2011. márc. 21. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
???????? ez most komoly válasz volt?
2011. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jójó,de én 1 tömegnövelést ajánlok 1 évig minimum,és ha már van rajtad némi izom akkor jöhet a szálkásítás(ez csak javaslat,te tudod)!
2011. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most olvastam csak utána bocsi. Az a baj hogy nyárra már szeretném ha lenne valami alakom és a sima tömegnöveléssel csak maximum vastagabb leszek, de semmi formám nem lesz. Ezért döntöttem inkább a szálkásítás mellett. Köszi az infókat/tanácsokat azért.
2011. márc. 21. 14:30
 8/16 anonim ***** válasza:
mindenesetre jókor jut eszedbe hogy jön a nyár! xD
2011. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
eszembe jutott már 3 hónapja amint mondtam :DD .. csak az a baj hogy nem látok semmi eredményt úgyhogy ezt látom végső megoldásnak. :S
2011. márc. 21. 14:33
 10/16 anonim ***** válasza:
mondjuk az is tuti100 hogy a kajád nem oké,pedig az a legfontosabb!
2011. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!