Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szálkásítsak? (bőv. Lent)

Hogyan szálkásítsak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Eléggé odafigyelek az érkezésre, csak a sporttal van baj. Ha tehetem minden nap futok, csinálok 100 hasprést és fekvőtámaszozok. Milyen gyakorlatokat tudnék csinálni hogy a hasam, és a kezem jobban szálkásodjon?

Előre is köszi :)

(konditerem rendelkezésre áll)


2011. márc. 21. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
emeld a fehérjét,csökkentsd a ch-t!már ha egyáltalán van étrended! én tutira tömegelnék és innen néznék egy edzéstervet: [link]
2011. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a futás, hasprés, fekvőtámasz alapvetően szálkásít, hiszen nem növeli olyan gyorsan az izom méretet, mint sok másfajta edzés, hanem minőségében alakítja.

érdekességképp ajánlom, keress rá Pavel - a meztelen harcor-ra. ha már fekvőtámaszt nyomsz, akkor ez tetszeni fog ;)

2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, akkor elmondanám, hogy olyan nincs, hogy szálkásító gyakorlat. Szálkásító étrend van csak.
2011. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

oké, nem kötekszem.

deeee azért egy kicsit :)

1 példa, mégpedig én. bármit is nevezel szálkásító étrendnek, alapjaiban más lehet mint az én étrendem, hisz minden nap fehér kenyeret eszem, szalonnával vagy kolbásszal, ráadásul annyit amennyi csak belém fér, illetve pl. most vacsira annyi sült húst ettem, hogy az utolsó ~15 percben már nem is voltam éhes, csak úgy ettem. jó zsíros volt, meg persze finom.. beteg vagyok, ma kis gyakorlással biztos le sem mozogtam..

viszont pár nap múlva visszatérek a normál edzéshez, bőven anaerob, sok fekvőtámasszal, préssel, guggolással, vagy kevesebb gyakorlattal de maximális izomfeszüléssel, ütések, rúgások gyakorlása, ha jól kelek fel akár súllyal, szóval pörgés mellett szálkásodsz szerintem, főleg sajáttestsúlyos edzéssel.

és most nem ellentmondani akarok, csak leírtam a saját példám! :) és hogy miért "hiszek" a szálkásító edzésben. de ez sem igaz így.. én a test kondícionálásában hiszek ha pontosan szeretnék fogalmazni.

2011. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert ez az edzés, amit te leírtál, elég sok kalóriát égethet, így nem hízol. Vagy esetleg még fogysz is kicsit. És ezzel elérkeztünk a diétához. :D
2011. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Yepp!

Igaz igaz! ^^

2011. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!