Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől fogyhatok? Nem szeretnék!

Ettől fogyhatok? Nem szeretnék!

Figyelt kérdés
Sziasztok bocsi a kérdésért de nagyon kíváncsi vagyok van egy kutyám és mindennap 3órát gyaloglok vele és nagyon vékony testalkatú vagyok! Szerintetek ettől még jobban az leszek, vagy emiatt nem is sikerülhet híznom?
2011. márc. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

GreenTea


A húgom is sokat gyalogol a kutyájával, és ő is nagyon vékony. Egyébként sikerülhet híznod így is, csak rendbe kell lennie a táplálkozásodnak. Ha a húgom vagy akkor szólj és megbeszéljük otthon:D

2011. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem a húgod vagyok:) Hát aggódtam hogy igen mert nagyon szeretek futni és sétálni vele és azt mondták hogy 1órás séta után mehet le zsír:((pedig nekem nincs így se)
2011. márc. 21. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az igaz, hogy aerob munkavégzésnél (pl. séta) kb 30 perc után kezd a test a zsírt égetni. Ilyen alapon valóban fogysz. Viszont ha megfelelően táplálkozol, akkor simán megtarthatod ezt a formád. De ne aggódj, nem fogsz elfogyni:)

2011. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!