Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől fogyhatok ha minden nap...

Ettől fogyhatok ha minden nap legalább az első 3 részt megcsinálom?

2011. máj. 29. 12:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csinálja esetleg valaki?vagy mennyi fogyásra számithatok és mennyi idő alatt?ha van időm mind az 5 részt megcsinálom egymás után de van hogy csak 3 részre van időm.
2011. máj. 29. 12:48
 2/11 anonim ***** válasza:
jesszus.. már a sima sétálásra is videót csinálnak? inkább a szabad levegőn normálisan sétálj ne ilyen idióta videókra.
2011. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
háát egy biztos hogy szerintem ő se ettől a tornától fogyott le. de probáld meg ártani nem árt.
2011. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ettől fogyni nem fogsz, max kicsit formálódni...sztem ez nem sokat ér
2011. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A semminél több, és ha sokáig csinálod, akkor biztosan ér is valamit, de persze valami dinamikusabb mozgás jobb lenne.
2011. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ettől nem fogysz. ez csak némi mozgás. ha zsírt akarsz leadni akkor normális étrendet kell követned és valami igazi edzés nem árt mellé.


olvasd el a builder.hu alapismereteket és nézz az oldalon étrendeket.

2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt nem értem mindenki azt mondja mindegy mit mozogsz csak mozogj és legalább fél órát!hát ez ennek megfelel,nem?aki nem tud futni annak sétát javasoltok,az is van benne.akkor miért nem lesz hatékony?nem igazán mozogtam előtte,ugribugri tornákat nem bírom.persze az étkezésre odafigyelek és csak vizet iszom.kb 5-7 kiló fölös van rajtam.de azért köszönöm mindenkinek a választ.
2011. máj. 29. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:

csak vizet iszol. miért, még mit lehet inni? a sör is víznek számít :P


fél óra séta az ég világon semmit nem csinál semmivel! ha ismernél kemény edzést, akkor értenéd hogy 10-20 perc ugribugri még semmi mondjuk 1,5 óra harcművész képzéshez képest. azért tanácsolnak neked mást! mert van mozgás amitől megerősödhetsz, egészségesebb, szívósabb leszel, felpörgeti a tested és hasonló jó dolgok, és van ami ehhez képest semmi :)

2011. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor javasolj te is valamit.
2011. máj. 29. 22:09
 10/11 csak1csajszi válasza:
Inkább biciklizz 1 órát :)
2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!