Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik Magyarországon illegál...

Létezik Magyarországon illegális harc?

Figyelt kérdés
Tudom túl sok filmet néztem, de azért csak van valami valóságalapja, csak az aérdekelne, hogy a mi országunkban is létezik-e ilyen.
2011. márc. 23. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

létezik! írj privátot és lejátszhatjuk! :)

m86

2011. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD, de olyanra gondoltam ahol fogadnak a meccs kimenetelére és pénzt is lehet vele keresni. Ha csak szimplán meg akarnám magam veretni, akkor lemennék a sarki kocsmába:D
2011. márc. 23. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon szerintem nincs, de Lengyelországban van, a tengerparti városok kikötőiben szokott ilyen lenni, én láttam is ilyet (mert ott dolgoztam), elég durván szét verték egymást, ott nincs ring (egy nagy raktárban nyomják), sem kesztyű, sem fogvédő és mégcsak súlycsoport és szabály sincs, elég komoly fogadások is vannak, pörögnek a pénzek.
2011. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Na! A kocsmai például illegális!:)

2011. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amúgy te miért akarsz ilyen illegális harcban részt venni? Űzöl vagy űztél egyáltalán valami küzdősportot vagy harcművészetet? Amúgy hány éves is vagy? Szerintem neked csak nagyon megtetszett a Vitathatatlan 1-3 című filmek. :)

2011. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom ilyesmiben részt venni, bár kiváncsiságból biztos mégnéznék egyszer egy ilyet. Biztos azt hiszitek, hogy valami 13éves elhízott kisp.cs vagyok, bevallom a kérdés alapján énis ezt gondolnám, szóval megértelek kedves utolsó. Több küzdősportot is kipróbáltam már, de egyiket sem űztem profi szinten, csak az alapok érdekeltek. A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel.
2011. márc. 25. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Léteznek. A künönböző focicsapatok huligánjai(Diósgyőr, Újpest, Fradi, Kispest, Vasas, stb) ma már ahelyett, hogy a stadiont vernék szét, előre megbeszélt helyen, időben, és létszámban, puszta kézzel megküzdenek egymással, utána lepacsiznak egymással, és mennek a meccsre.


http://www.youtube.com/watch?v=VLUbGftaH5w


[link]


[link]

2011. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Természetesen ez a külföldi csapatokra is jellemző.

2011. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, okosabb lettem megint, mert én erről eddig még nem hallottam:)
2011. márc. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!