Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a testépítést?

Kormos Kristóf kérdése:

Hogyan kezdjem el a testépítést?

Figyelt kérdés
a kérdés adott. Tippeket szeretnék hallani a testépítéssel kapcsolatban.
2011. márc. 24. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Így: [link] !
2011. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez hatásosabb lenne az elsőnél:

[link]

2011. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D
2011. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Vonzó az alapismeretek, de én is a dekára szavazok...

2011. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

F*szfejek!!! a csavo normalisan megkerdi hogy hogy kezdjen neki ti meg idebaszt0k egy szteroid kurat.

Igy is eleg sok barom van aki par honap ezdes utan anyagozik ,ezek a testepites szegyenei ,ilyenket b*asznam pofon nagyon szivesen.


Kérdező te meg ugy kezdj neki ,hogy a leheto legtobb informaciot begyujtod a netrol,olvass utana ,szanj ra idot,naponta olvass rola ,ne itt kerdezgess,mert nem éri meg.

2011. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is kezdö vagyok.

De egy tipp, amit én is kaptam és próbálom követni, hogy kezdjél az alap "edzésekkel", magyarul nem tudom hogy hívják a különbözö dolgokat, de az a fontos hogy mielött kezdesz emelni nehezebb súlyokat, tanuljad meg a teknikát a mozdulatokhoz.


Ha nem csinálod a teknikát jól, akkor majd elb@aszod a hátad vagy valami egy szép nap.


Aztán mikor ezeket az alapokat tudod, és kezdesz erösödni, akkor ha akarod rakhatsz hozzá több gyakolatott.


Szokás 2 napot pihenni minden izom csoportra.

Èn így szoktam felosztani:

hétfö- mell és kar

szerda- hát és vállak

péntek- láb és has


de igazából azt halottam hogy hát és láb között többet kellene pihenni mivel ezek nagy izom csoportok.


De mint az elözö mondta, olvassál, halgassál, és próbáld kiszürni a hülyeséget.

Ha tudod 6 fel emelni, akkor tehetsz rá kicsit többet.

De ez csak mikor megtanultad a jó teknikát.

Egy darabig ne tegyél rá sokat.

Lehet ciki ha csak 40 emelsz, de aztán legalább jól csinálod.

2011. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:

ja hát kazdőnek a legjobb a szteroidkúra...bazz mennyi ilyen kis hülyét látok nap mint nap a teremben...tolják a kokszot mert 25ből megvan egy rendes kúra,aztán meg izület-problémákkal meg véres vizelettel küzködnek és abbahagyják 4-5 hónapon bellül mert lemegy róluk a sok víz...persze a decá-s vízfej,megmarad dehát ők akarták.

neked barátom,ha gyúrni akarsz akkor azt ajánlom h kezd az alapgyakorlatokkal,guggolás,fekvenyomás,felhúzás evezés.ezektől kezd fejlődni a szevezet és kezdi el tisztelni ezt a sportot az ember.3 hónapig csinálj teljes test edzést 1 nap edzés 1 pihenővel.garantáltan fejlődni fogsz ha nem sumákolsz,hanem csinálod amit kell.esetleg vehetnél egy vödrös fehérjét is edzés utánra meg lefekvés előttre,ajánlom a cytopro-t,olcsó és elég jóféle(edzés után dobj a turmixba 30g szőlőcukrot is,este ne)!

a kokszt meg felejtsd el kb 2 évig.addig bőven lehet fejlődni annélkül is.sok sikert!

2011. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. márc. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!