Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebből lehet valami problémám?

Ebből lehet valami problémám?

Figyelt kérdés
17/L vagyok,tegnap testnevelés órán felülést csináltunk jegyre.Én nehezebben bírom az ilyeneket,mivel nem gyakorlok meg nem edzek.Előtte volt bemelegítés,meg nem is volt semmi baj,amikor csináltam.Gyorsan kellett csinálni mert egy perc alatt meg kellett csinálni 60at.Ma reggel meg arra ébredtem,hogy fáj a bordám,meg ha összehúzom magam a hasam is,meg az ágyékom.Egyenesen ülni nehezen tudok,inkább eldőlök egy kicsit,mert annyira fáj:S Lehet hogy sérv,vagy mi lehet ez?
2011. márc. 29. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ez kérlekszépen az izomláz:) Elmúlik pár nap alatt. Viszont ha lehet otthon ne legyen ez a hobbid, hogy 30mp alatt 60 felülés.

2011. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! : )


Nyugi nem lesz ez a hobbim: ) Remélem tényleg csak izomláz,és pár nap és vége.Mert eléggé fáj.

2011. márc. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!