Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot ajánlanád...

Melyik sportot ajánlanád formásodásra, feszesítésre, fogyásra? Bicikli, futás, vagy járjak edzőterembe? Esetleg a három felváltva? írnátok valami általános edzéstervet, hogy melyiket mikor és mennyi ideig kell, hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés
18/L
2011. ápr. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a futás lenne a legjobb,mert minden izomcsoportodat egyszerre mozgatja meg a lábadtól a kezedig mindent,és ráadásul fitt leszel tőle-szabadban a jó levegőn vagy,tapasztalatból mondom.
2011. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én a TRX-et ajánlom

először nagyon nehéz, de hidd el, pár alkalom után szeretni fogod, minden izmodat megmozgatja, és a pulzusodat folyamatosan fenntartja

(sokkal többet érsz vele, mintha minden nap az edzőteremben lennél és különböző izomcsoportokra dolgoznál és ezt tapasztalatból mondom)

:D

2011. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Attila1025 ***** válasza:
29%

A futás hol mozgatja meg a karokat?...

Azontúl nagyon hasznos, de ne írjunk már olyanokat, h minden izomcsoportot megedz!

2011. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Attila1025 ***** válasza:
Pontosabban megmozgatja, de a kézlóbálást nem nevezném edzésnek...
2011. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fjps ***** válasza:
Én inkább a kettlebellt javasolnám, de mindenképpen csak csoportos edzés formájában. Heti két edzés(45-60 perc) bőven elég. Az, hogy mennyi ideig kell csinálni, hogy hatásos legyen az relatív és személyfüggő, de 2-3 hónap edzés után látványos változást lehet elérni. Én pl. ismerek olyat, aki szeptemberben kezdett kettlebellezni, és december végéig 15 kilót adott le.
2011. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!