Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak így éri meg izomtömeget...

Csak így éri meg izomtömeget növelni máshogy nem?

Figyelt kérdés
Hello 18f 75kg 189 cm vagyok és szeretnék erősödni,és kb 15kiló izmot minimum felpakolni magamra, na most ez csak úgy valósítható meg hogy felhízok hogy legyen rajtam csomó zsír és utána szálkásítsak? úgy nem lehet hogy száraz izmot szedjek fel végig a fejlődésem utolsó fázisáig akár?
2011. ápr. 4. 14:54
 1/7 A kérdező kommentje:
elsősorban azért lenne jó mert sokkal inkább látványos a kidolgozott,kiélezett izomzat mint ami olyan mintha csak valami csülök lenne , 8-10% körül szeretném balanszolni a testzsírszázalékomat , másodsorban pedig szálkásítás azzal egyenlő feltételezem h szaladgálok minden nap 1-2 órát azt meg nagyon nem szeretem, sokkal jobb súlyzózni , izomra edzeni, az teljesen kimerít (mármint a futás)
2011. ápr. 4. 15:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Eléggé összevissza írtad, de természetesen értem mire gondolsz:)

A tömegnövelést ugyanolyan komolyan kell venned, mint a szálkásítást. Enélkül soha nem fogsz jól kinézni. De amúgy ez alkatfüggő, itt az a kérdés, hogy mennyire vagy hízásra, zsírosodásra hajlamos. A tömegnövelés nem feltételnül azt jelenti, hogy tele leszel zsírral, maximum egy kicsi feljön, de az nem baj, szerintem jól tud egy olyan izomtömeg is kinézni:) Nemtudom, hogy tervezel e valamilyen táplálék kiegészítő szedést, pl. tömegnövelőt, mert akkor azis rádobhat kicsit, de szerintem kérd ki egy személyi edző tanácsát, ő jobban el fogja tudni magyarázni:)

2011. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alapismereteket olvasd el és mindent tudni fogsz!
2011. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hú, hát van elképzelésed látom:) Ha megtudod hogy lehet 15kg tiszta izmot feldobni naturálba mindenféle zsírosodás nélkül, akkor kérlek pontról-pontra osszad meg velünk!:)


Egyébként nem lehetséges, még a profik is zsírosodnak tömegelésnél.

2011. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
yeah marha jó :( akkor szépen felkúszik a mostani kb 9%os testzsírom majd jó 15-16ra
2011. ápr. 5. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Bizony:) De ne stresszelj ezen, majd lediétázol ha már van rajtad izom!

2011. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :D
2011. ápr. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!